| turry a întrebat:

Intrebarea mea esti urmatoarea : atunci cand fac sex/dragoste cu partenera mea simt placerea dar nu pot sa ejaculez nu stiu care este problema pentru ca inainte nu aveam probleme astept si eu un raspuns cat mai cooerent multumesc

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi cer mii de scuze,dar trebuie sa incerci si cu alta partenera. Daca problema persista, va trebui sa mergi la un medic specializat in disfunctii sexuale.N-o lasa asa, te rog.Acum,tu ai si un fix cu lucrul asta si nu te ajuta deloc, totul este de fapt in creierul tau, dar incearca sa procedezi cum ti-am spus...Sanatate.

| porto89 a răspuns:

Daca ramane penisul in erectie e o problema medicala daca moare dupa un anumit timp e obisnuinta cu ea si lipsa de atarctzie. bafta!

| wzz a răspuns:

Ce fericit eram în locul tău.

| ioana_8925 a răspuns:

Ai imbatranitlaughing acum sa fim seriosi. raspunsul doar tu il stii! inainte cand? cu alte fete te referi sau cum? trebuie sa analizezi bine care sunt diferentele cum era inainte si cum este acum - eu zic ca ar trebui sa nu te mai gandesti la chestia asta si sa vezi ca o sa treaca! dar sigur si partenera contribuie la chestia asta - plus ca totul tine de psihic - daca nu esti relaxat si in largul tau adioooo sex de calitate ps:practici masturbarea? daca da nu mai cauta asta este raspunsul - totusi sper sa nu fie cu toate ca nu e asa grav atata timp cat "e vioaie " e inca bine

| ioana_8925 a răspuns:

Problema ta o poate rezolva si o partenera care se pricepe... daca ea vrea te rezolva.
Dar cum(noi) femeile sunt(em) egoiste...that's it!
poate esti familiarizat cu senzatii mai dure Zi-i prietenei actuale sa-ti faca un sex oral, si mai vorbim...
apropo am nimerit ceva ceva? te regasesti cat de cat in vreun raspuns de-al meu?

| Str8_8407 a răspuns:

Ai epuizat lichidul seminal

| Timberland a răspuns:

E primul semn al impotentei. RIP

| bebelav a răspuns:

Poate sa fie ceva probleme medicale...ar fi bine sa mergi sa vb cu un doctor]