| alexalx1234 a întrebat:

Întrebarea nu are legătură cu mine, dar credeți că un băiat în scaun cu rotile poate fi iubit de vreo fată?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma insel, nici unul cu picioarele pe pamant nu are sanse la ceea ce isi doreste

| Ofiintă a răspuns:

De una care este la rândul ei în scaun cu rotile.

| RAY a răspuns:

Asta e o întrebare grea, esti constient ca sansele sunt mai mici plus ca va trebui sa iti fie îngrijitoare, cei care vand gogosi pe TPU mereu vor spune da sigur, da sigur nu e nimic, este probabil dar nu sigur

| Violleta2022 a răspuns:

Sigura ca poate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poate în mod sigur.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, exista asa de multe cazuri in lume.

| Emilian65 a răspuns:

Da, poate fi iubit si la randul lui sa iubessca.

| Frank51 a răspuns:

Este ca si la oamenii normali, fetele au intotdeauna de ales, barbatii mai greu. O fata in scaun cu rotile va avea de ales dintre un public mai restrans, un baiat si mai greu de atat, dar evident nu imposibil.

| Sofer a răspuns:

E greu sa accepți asta sa stai cu cineva având problema asta.

| Eireann a răspuns:

Da. Foarte multe persoane spun ca nu conteaza dizabilitatile dar cand sunt puse in situatia respectiva dau bir cu fugitii. Nu sunt in scaun cu rotile, doar merg cu baston dar m-am confruntat cu sitatii de genul asta.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Poate doar de una care e in acceasi situatie.

| Green66 a răspuns:

Sunt foarte rare cazurile astea, sunt foarte mulți bărbați trecuți de 30 de ani care nu au avut o relație până la vârsta aia și nu au niciun handicap.
Dacă cel aflat în situația aia e bogat are șanse mult mai mari să-și găsească "jumătatea".

| Catalin77945 a răspuns:

Da.

| EmirKadir97 a răspuns:

Foarte greu sa găsești o fata sa te accepte asa cum ești. Fetele acceptă greu si un baiat normal dar sa mai aibe si probleme de genul. Daca nu e iubire adevarata greu ca o fata sa fie atrasă de o persona cu dezabilitati motorii. Pe internet cum afla ca ai probleme iti iei block sau poate mai vorbeste cu tine din milă dar asa te simti tu prost. E greu sa iti gasesti un suflet pereche daca ai astfel de probleme indeferent ca esti fata sau baiat. Lumea e rea.