| An0nimusD a întrebat:

Fetilii, ati fi impreuna cu un baiat in scaun cu rotile?

10 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Da... Daca l-as iubi preaa muult, as face orice... love strucksmug.

| LostInHell55 a răspuns:

Da,atata timp cat il iubesti nu mai conteaza cum este.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,normal,atata timp cat este iubire la mijloc, nu conteaza cum arata persoana respectiva.Insa,ai putea fi impreuna cu o persoana in scaun cu rotile [si nu numai] doar daca intr-adevar il iubesti, si nu sunt lucruri mai importante decat asta.Pa-pa!

| Xtadelo a răspuns:

Niciodata sa nu zici niciodata...

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca las iubi da, dar daca nu, nu!
O zi buna!

| GEEK a răspuns:

Normal. happy Dacă îl iubesc şi e de treabă, de ce nu? straight face

| EgoFiet a răspuns:

Fata daca nu ti la el, mai bine indeparteaza`te, el o sa tina mult la tine si o sa-l faci sa sufere. Dupa intrebarea asta, cred ca esti genu de fata care ii pasa de ce spun alti, nu o lua personal dar cred ca ti`e rusine sa fi cu un baiat in scaun cu rotile.

| byby34 a răspuns:

Nu conteaza daca e in scaun cu rotile, atata timp cat il iubesti! [daca il iubesti!laughing ]!

| Hakusho a răspuns:

Cum spun si celelalte, depinde de caracterul sau si daca l-as iubii sau nu.

| Seeniorita a răspuns:

Cred ca da (depinde de caracterul sau)