| RAY a întrebat:

Intrebari doar pentru persoanele homosexuale, lesbiene, bisexuali.

Cum va alegeti voi partenerul? Conteaza sa te atraga fizic persoana respectiva? Pentru bisexuali e o diferenta intre o relatie cu un baiat vs o fata? Adica un gay cand vede un barbat frumos ii intra penisul in erectie? Si cand vezi o fata frumoasa nu simti nimic? Un bisexual poate iubi in acelasi timp 2 persoane?

11 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ți-ai răspuns singur la întrebari.
Btw, iubesc cățelușele happy

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

De ce ai raspuns?

| CapDeOaie a răspuns (pentru LPCTSTR):

Si eu sunt atras de mama ta

| Hammurabi a răspuns:

Banc :
Un deținut nou este introdus în celulă cu alți 7 deținuți, toți masivi, musculoși, tatuați.
Este abordat de cel mai mare dintre ei, care îi zice :
- Auzi, noi aici suntem împărțiți în bărbați și femei. Tu ce vrei să fi, bărbat sau femeie?
- Bărbat - se grăbește tipul să răspundă.
- Bine. Azi e ziua în care bărbații vor suge pu** femeilor.
laughing

| CapDeOaie a răspuns (pentru Hammurabi):

Salut
Foarte amuzanta gluma domnule Hammurabi, esti foarte amuzant parca ma atragi asa daca esti poponar si vrei o puta da mi mesaj frumosule

| deadhoe a răspuns:

De ce am impresia ca majoritatea din LGBT "devin" pe parcurs gay/lesbiene/bisexuali si parca se forteaza sa fie?

| CapDeOaie a răspuns (pentru deadhoe):

NU este adevarat, eu fac parte din gruparea barbatilor GAY si pot spune ca nu ma fortez imi vine natural
ps: a zis colegul meu de camera GAY NELU ca nu te iubeste mamica ta
vorbeste cu ea si vezi daca te mai iubeste

| Anonim1789 a răspuns:

Ca persoana homosexuala, iti spun, cat mai scurt posibil ca atat persoanele bi cat si persoanele homosexuale, simt aceleasi lucruri fata de fete/baieti, aceleasi lucruri pe care le simte o persoanahetero pentru o persoana de sex opus

| RAY explică (pentru Anonim1789):

Nu esti gay

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

applause Pam Pam PAAM!

| Anonim1789 a răspuns (pentru RAY):

Homosexual=gay