| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care sunt gay,lesbiene, transexuali si bisexuali?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Fiecare cum l-a lasat Dumnezeu.n-am nicio problema cu eihappy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Dumnezeu nu exista.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Credinciosule.laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Hihihi. Foarte.

20 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu-mi pasa. Fiecare face ce vrea.

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare cu placerile lui. E treaba lor ce fac, atata timp cat pe mine ma lasa in pace. Si acelasi lucru este valabil si pentru fetele urate care m-au agresat in adolescenta (genul care veneau cu cine stie ce problema, uitau sa mai plece si trebuia sa le zic ceva nepoliticos ca sa le trezesc la realitate).

| KillMePlease a răspuns:

Parerea mea: straight face binie, okay, mna...

| AirănMeidăn a răspuns:

nu ei vor asta. s-a dovedit ca o parte din creierul unei persoane gay e diferita de cea din creierul unui hetero. e amuzant totusi sa faci putin misto de ei pe internet, ca doar ce naiba, suntem pe internet! sa o luam ca atare. in concluzie inteleg, e in regula. cat despre cei trans, nu mai am aceeasi parere. ii accept, dar nu ii respect. cum sa respecti o persoana care nu stie ce vrea? ok, esti baiat de exemplu, dar te consideri fata (vesnica replica "sunt o fata prinsa in corpul unui baiat!"), faci operatie, chestii, dar problema e ca ei nu vor fi multumiti oricate schimbari ar face. nu sunt multumiti de ei insisi, asta e tot, si nu stiu ce vor exact
cat despre persoanele bi, deja am intalnit enorm de multe, a devenit ca un trend. sau mai bine zis o gripa, ceva

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Sincer,nu-mi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am vreo părere. Asa gândesc ei. Asa s-au născut, sau si-au dezvoltat aceasta inclinatie pe parcursul vietii. Nu trebuie judecati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SIncer sa-ti spun homosexualismul e o boala psihica care este provocata de respingerea din partea sexului opus sa traiul din copilarie in preajma oamenilor de acelasi gen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi e indiferent atata timp cat n-au fantezii cu mine. laughing Glumesc. Dar chiar imi e indiferent din moment ce am avut prietene lesbiene care erau foarte ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Pinocchio a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt niste ciudati, respingatori, bolnavi.
Si sper sa nu primeasca prea multe drepturi, cum exista deja in unele tari(casatorii, adoptie copii etc.)
Sa ramane ascunsi, sa nu faca lumea de rusine.

| xGreenSmokex a răspuns (pentru Pinocchio):

Ti se putea intampla tie. te puteai naste asa, cu o parte din creier putin diferita.

| Pinocchio a răspuns (pentru xGreenSmokex):

Asta e, as suporta consecintele.

| Salahadin73 a răspuns:

-"Tu cum vezi lesbienele?"
-"HD"
Ba dum tss.

| LeBaiat a răspuns:

Ca au probleme grave...