| Denisa a întrebat:

Prietena mea are aproape 17 ani si chiar daca e frumoasa foc nu a vrut sa fie cu nici un baiat. Acum are un prieten cu care vrea sa fie impreuna dar se teme ca nu stie saruta. Ma tot intreaba cum a fost prima data cand m-am sarutat, daca am stiut, etc. Eu i'am zis ca la inceput normal ca e emotionant da si ca o sa se descurce. Ce alt sfat sa ii dau? deja ma enerveaza cu "cum e primul sarut" sau "isi da seama ca nu m-am mai sarutat"...intrebari de copiistraight face

Răspuns Câştigător
| 31957319 a răspuns:

Nu sunt intrebari de copii. Ea vrea doar sa fie perfect.
Spune-i sa asculte inima si totul va fi perfect.

9 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Totul vine de la sine nici unul nu sa nascut invatat

| Ea.e. a răspuns:

Pai important este daca prietenul ei s-a mai sarutat "frantuzeste" presupun. Ea ar trebui sa vorbeasca cu el si sa ii explice situatia.
Sau alta varianta este sa nu se gandeasca prea mult sau sa "Exerseze"laughing prea mult.Ar trebui sa se lase dusa de val, sa il lase pe el sa preia controlul si ea ar trebui sa ii raspunda sarutului.

Acum depinde si de firea ei.

| miauu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=v1E3svyFpik

zii sa se uite la chestii dinastea...si mai sunt carticele

si va fi bine

| fsdfsd a răspuns:

Daca sti tu, invat-o si pe ea

sarutati-va aman2

| fsdfsd a răspuns:

Cum naiba mai Kasumy sa nu sti sa saruti la 17 ani

| Manele Man a răspuns:

@Madutza
Aia sunt barbati... iac

| LiLlYAnNe a răspuns:

@p3ly cei cu tine? Sa se sarute intre ele e o nebunie.Sunt de acord cu madutza.happy

| LiLlYAnNe a răspuns:

Pai...Asta nici eu nu stiu.big grin

| dianafrumoasa a răspuns:

Zii sa lase vtotul sa decurga de la sine