| eurynomus a întrebat:

Intrebere pentru fete. Va atrege la un tip mai mult aspectul fizic sau simtul umorului dezvoltat? V ati face amic un astfel de tip?

25 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Sa se faca un topic cu Indragosti-ti-va la TPU (catre adminii).

| Scuturici a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

rolling on the floor) Ar fi o idee buna! Doar ca nu ar mai exista categoria "Dragoste si Sex" laughing Toti ar merge pe "Indragosti-ti-va la TPU "winking Genial raspunsul rolling on the floor

| Scuturici a răspuns:

Sincer, cred ca umorul este cel mai importantwinking Daca faci o fata sa rada, inseamna ca nu se plictiseste cu tine happy Pluuus ca ai zis ca o ai cu parapsihologia happy Mi se pare inca un avantaj. E un subiect care, cred, ca l-ar indragi oricine :X...
HAi bafta in gasirea dragostei! Sper ca te-am ajutat happy

| Ella3133 a răspuns:

Umorul
e chiar amhee hee

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

U zici ca ai umor? demonstreza!

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

De prieteni era vorba ma

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Aha. eu unul ma aincadrez la descriere dar nu era vb de prietenie ci doar de amicitie

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

Da,in sensul acela...

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Mda, merci de raspuns! :*

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

Sa cresti mare laughing

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Aa, nu k sunt mare deja! u sa cresti daca mai ai nevoie happy

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

Mersi laughing), ca inaltime mai am vevoie putin

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Pai vezi k stiam eu k ai nevoie sa cresti, oricum nu stiam sigur daca in inaltime tongue

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

Esti un medium!smug

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Sa sti k le am cu parapsihologia un pic chair cu ramura spiritismului, stiu ce o sa zici: e un ciudat laughing

| Ella3133 a răspuns (pentru eurynomus):

Nu,zic interesant laughing)

| eurynomus explică (pentru Ella3133):

Cine te crede?! D aia razi? Mi am dat sema inainte sa te agndesti la asta big grin

| motolo9ve a răspuns:

Umorul,si mai mult sinceritatea siincredereatongue

| eurynomus explică (pentru motolo9ve):

Mda chiar e un raspuns f corect, vrei sa vb pe mess? happy

| motolo9ve a răspuns:

laughing hai sa vedem ce iese motoclarisatongue

| eurynomus explică (pentru motolo9ve):

Ti am bagat idul trebuie sa dai accept si sa vedem ce iese vb ta

| motolo9ve a răspuns:

Nu-mi aparelaughing damil pe al tautongue

| KARAoke a răspuns:

Mie sincer primul lucru care m-ar atrage la un baiat ar fi simtul umorului dar sa fie cat de cat si chipes big grin

| eurynomus explică (pentru KARAoke):

Sa zicem ca ma incadrez, ai vrea sa mai discutam si pe mess pe subiect?