| anonim_4396 a întrebat:

IS confuza...
Fostul meui iubit mi-a trimis mesaj si mi-a zis ca inca ma place, dupa pe pagina lui de Facebook la descriere avea lumele unei fete, l-am intrebat cine este si mi-a zis ca este iubita lui, dupa eu i-am spus "sa va tina" si el mi-a zis "mersi, dar nu cred" dupa eu nu am vrut sa mai discut cu el.
Faza este mi-a spus ca ma iubeste si au trecut 2 saptamani si are alta iubita, eu chiar nu pot intelege cum dracu imi spune mie "te iubesc" si trece o saptamana deja este cu alta.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate sta cu aia doar asa sa nu stea singur. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

De ce esti conufza fetita?
NU-ti este calr ca vrea doars ex cu tine?
Pentru ce altceva te-ar mai cauta un fost iubit, daca nu sa obtina sex pe gratis?
Nici nu poate fii vorba ca te mai iubeste, odata ce te-a parasit pentru alta! Nu te mai imbata cu minciunile lui, ca nu poti parasii ep cineva din iubire.

| Andreeush a răspuns:

De ce îți mai pierzi timpul cu el?
Dacă are iubită înseamnă că nu e serios când îți spune că încă îi mai place de tine.

| danaieladaniela a răspuns (pentru Andreeush):

Stiu ca ma minte in legatura ca ma iubeste, daca ar fi fost adevarat nu mi-ar fi facut atata rau

| Hammurabi a răspuns:

Adică ce nu poți să înțelegi?
Că face mișto de tine?

| Paul754880338 a răspuns:

Poate cand iti declara iubire, nu minte dar, se refera la o anume parte a corpului tau, pe care "nu o poate uita". Sau inca mai aduna date pentru a intocmi un clasament, in care se pare ca esti inca in top.

Răspuns utilizator avertizat
| Valentinavalegirllikeyou a răspuns:

Draga mea, baiatul acesta nu stie ce vrea de la viata si de cat sa-ti iei vreun neserios la casa mai bine stai singura, daca intelegi. Si un sfat... Da-le d*q de vorbe, doreste-ti fapte. Te pup