| anonim_4396 a întrebat:

Iti incepi viata sexuala cand faci prima data sex sau cand incepi sa te masturbezi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Când ai primul contact sexual. Dar... masturbarea ARE o reală importanță dacă ai practicat-o ÎNAINTE de asta, pentru că te învață despre corpul tău, despre ce îți place (sau nu) în materie de sex, ce să faci ca să te exciți și să ai o plăcere mai mare etc.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima data nu se pune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand faci sex.

| Happyjump a răspuns:

Atunci cand faci sex

| sirD a răspuns:

Da

| xCarly a răspuns:

Îți începi viața sexuală când ai primul contact sexual!

| JanePinkPuf a răspuns:

Cand faci sex

| WiLdBK a răspuns:

Cand faci prima data sex

| Odeen a răspuns:

Cu siguranta cand faci prima data sex, degetica n-o sa se puna niciodata.