| SebastianMara a întrebat:

Iti place de cineva din scoala? Daca da, el/ea stie?

Răspuns Câştigător
| Inela a răspuns:

Hei happy
Pai daca tot ai intrebat big grin :
Deci totul a inceput anul trecut, in luna octombrie. (anul trecut scolar, deci in 2012 big grin )
El era cu un an mai mare. Il cunosteam doar dupa cum arata si numele lui, dar nu am vorbit niciodata.Era genul de baiat popular,mereu cu gasca lui. Intr-o zi, la scoala,fiind singur,la fel si el, doar am trecut pe alaturi si fara sa vreau,cand am ridicat privirea,pentru ca si el ma privea (intaplator,na :/) parca am simtit ceva ciudat (dar placut), am zambit dupa si la lectia urmatoare ma gandeam la privirea lui.
Apoi totul a inceput. Timp de jumatate de an incercam sa dau de el prin scoala,sa il vad, iar cand treceam pe langa el parca imi salta inima de emotii. El nu stia nimic, desi eu ma gandeam la el in fiecare seara inainte sa dorm si chiar il placeam. Nu avea facebook, nu am putut lua legatura, iar eu sunt prea timida ca sa vorbim direct la scoala. Dupa ce au trecut cateva luni si parca innebuneam pentru ca el nu dadea nici un semn si nici nu avea idee de dragostea mea neampartasita, a inceput sa iasa cu o fata.
Iar dupa sosirea verii, am incercat sa-l uit cate putin, si mi-a iesit happy desi chiar si acum, dupa mult timp, trec pe langa el si am ceva emotii.
Sper ca nu te-am plictisit big grin, pa-pa! happy

| SebastianMara explică (pentru Inela):

Inela, da-mi te rog un mesaj pentru ca vreau sa te intreb ceva pe privat. eu nu pot sa-ti dau mesaj.

19 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum sa stie asa ceva? Este secretul meu!

| SebastianMara explică (pentru neutrino):

Pai si nu vrei sa afli daca te place?happy

| neutrino a răspuns (pentru SebastianMara):

Nu, pentru ca sunt multe, si am si o prietena, de care-mi place si de ea!

| SebastianMara explică (pentru neutrino):

Atunci, da. e complicata situatia

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In generala imi placea de cineva. Stia, ne tachinam in continuu. Era sa ne sarutam o data dar profa mea de mate era in spatele lui. laughing Copilarii, mi-a placut 5 ani. Acum nu as da nici 2 secunde de aer pentru el, a devenit un cocalar...

| TOOL a răspuns:

Da imi place, ea stie asta, stam in aceiasi banca, dezbatem mereu subiecte cand asteptam trenul, probabil ca si ei ii cam place de minehappy

| djdani2010 a răspuns:

Din scoala, nu.

| Lavii007 a răspuns:

Imi place de ceva vreme de un baiat si cred ca stie dupa modul in care ma uit la el fara sa mai vad altceva laughing)

| Didishorr a răspuns:

Pai, mi-a placut de un baiat 3 ani. Nu am zis nimic, dar si-a dat seama. De 1 an nu mai imi place de el. Dar acum toti spun ca imi place de el si nu e adevarat. Dar totusi, iubirea mea a fost, e, si va ramane: NUTELLA

| CariocaTha a răspuns:

Imi place de profa de latina sad

| SebastianMara explică (pentru CariocaTha):

Profa nu se punehappy sigur e si o fata draguta prin liceu

| Beccaaa a răspuns:

Da imi place, nu stie happy

| SebastianMara explică (pentru Beccaaa):

Pot sa te intreb cateva chestii pe privat?

| SebastianMara explică:

Vrajealahappy

| supermenka a răspuns (pentru SebastianMara):

Da imi place. stie si lui ii place de mine si in plus suntem si colegi de dans

| GabrielaElena21 a răspuns:

Da imi place dar nu cred ca stie