| anonim_4396 a întrebat:

Deci am... ani si imi place de o fata de la scoala! Pai si eu ce sa fac ca nu pot ii zic asta in fata cine stie va primi fundita.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Sigur nu ai mai mult de 14 ani. Dar lasand asta laoparte sa iti zic cv, cea mai sigura cale pentru a ajunge la inima unei fete e sa ii spui in fata si sa ii demonstrezi prin gesturi de tandrete asta nu neaparat de cuvinte, cuvintele pot parea goale chiar daca nu e asa. Deci cea mai buna solutie e sa ii zici in fata dar daca tu zici ca nu poti ca tie rusine poti sa ii faci o scrisoare de dragoste si scrii acolo ce simti tu pentru ea, fi cat mai literar daca sti ce inseamna si foloseste cuvinte frumoase apoi eu trmiti tu prin niste mijloace asta conteaza mai putin, stiu ca e cam veche faza asta dar e f romantic, aaa am uitat, pe langa scrisoare poti sa pui si o floare (o sugestie ar fi asa: ii lasi astea in fata usii dar sa fii sigura ca ea e acasa si ii dai un sms cu nr ascuns sau o suni si ii zici ca are cv pe pres in fata usii, un pachet). Poti sa ii mai zici pe mess, la tel sau prin intermediul prietenilor dar asta e simplu si prea folosit, cu scrisoare e foarte frumos si va tine, daca o sa zici "bai dar ces eu sa dau scrisori" pai daca ti cu adevarat la ea vei face orice ca sa o cuceresti, nu? In acest fel ii arati ca esti un baiat cu bun simt, gelteman, romantic si original.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| radugone42 a răspuns (pentru Jony123):

Si am 8 ani.

2 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Sa o spuip la spaterolling on the floor... Hehe`. Spune.i pe mess frate sau la tlf`. Sau scrie.i o scrisoare`thinking Sunt fte multe modalitati`. Roaga pe cineva sa.i spuna`straight face