| Nykoleeee a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat, si am fost impreuna cu el imi spune ca ma iubeste si cand ma intalneam cu el era totul perfect, se comporta cum trebuie simteam ca ma iubeste cand plecam de langa el nu imi dadea mesaje 3 pe zi cam asa si nu-i pasa de mine... si m-am despartit de el... iar acum vreau sa ma impac cu el si vreau sa-l fac sa ma placa sa ma iubeasca nu vrajeala. dar nu stiu cum ma ajutatibatting eyelashes? funtita

Răspuns Câştigător
| aida009 a răspuns:

Nu are rost sa te impaci cu el cauta pe unul mai bun.

2 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Pentru ce vrei sa te impaci cu el daca o sa continue la fel? Poti sa vorbesti cu el si sa-i spui ca vrei sa va impacati dar sa se schimbe. Parerea mea este ca daca o relatie n-a mers de prima data, a doua oara o sa iasa mai rau. Acum fa ce crezi tu ca-i mai bine pentru tine.

| Delicacy a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic, se pare că te-a minţit mai tot timpul, cum fac toţi băieţii de altfel.Dar mai ai încă amintirile, păstrează-le.