| Atat_Doar_1994 a întrebat:

Iubesc o fata la nebunie si ea la fel ma iubeste si ei nu-i place sa iesim in 2 nu stiu ce sa fac ca s-a iasa cu mine in oras mam rugat de ea de vreo 10 ori tot nu vrea ziceti-mi ce sa mai fac i-am dus trandafir rosu am rugato in genunchi etc... si tot nu vrea

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa te desparti de ea!
Atata timp cat nu isi doreste sa iasa cu tine, denota faptul ca de fapt nu te iubeste, ca ii e rusine sa se afiseze cu tine si ca intalnirile cu tine le considere plictisitoare de aceea prefera sa iesiti in grup.
Las-o!
Nu-i de tine!
Nu o mai ruga, n-are rost!
E imatura.

| Dariusuu a răspuns:

Mă îndoiesc că te iubește așa tare...
Dacă nu vrea să iasă înseamnă că există un interes și nu poate fii vorba de o iubire.

Desparte-te de ea pentru că urmărește ea ceva dacă nu vrea să iasă cu tine.

Decizia este a ta, dar fii deștept!

| ALEX2402 a răspuns:

Las-o! ca ea nu te stie pretui cum te-ar pretui alte fete

| Girlikeaboss a răspuns:

Ia o pe sus...laughing)
Spune-i
Ce avem de pierdut? Tu castigi un suc si eu... poate inima ta happy Incearca va merge te asigur

| teapz a răspuns:

Deci invit-o la un film cu inca un cuplu deoarece ii este rusine sa iasa doar cu tine ii e frica de restul lumii.O pui in dificultate ea nu vrea sa-si faca inca planuri.Arata-ti iubirea prin gesturi discrete. O mai iei in brate dar depinde cati ani aveti. Poate nu e genul romantic.