| Cristinica80 a întrebat:

Iubesc pe cineva dar el nu stie iar eu nu vreau sa ii zic pentru ca el o iubeste pe prietena mea.Am trecut prin multe lucruri grele din cauza ca il vedeam mereu impreuna cu ea.Peste o luna el pleaca si nu se mai intoarce.Ma sprie gandul ca nu o sa il mai vad niciodata.Nu stiu ce sa mai fac cu durerea asta care ma apasa.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| PapUsHykA a răspuns:

Adevarat dragoste vine o data in viata asa ca nu astepta mult timp vorbeste cu el

| Cristinica80 explică:

Va rog chiar am nevoie de raspunsuri pentru ca chiar nu stiu ce sa fac cu durerea asta.Va rog caci voi sunteti ultima mea speranta!