| maria_6679 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep.Am iubit 2 ani un baiat dar el nu a stiut niciodata.Am suferit enorm pentru ca el o iubea pe prietena mea.Am trecut prin extrem de multe lucruri grele de cand il iubesc.Acum el a terminat scoala si a plecat si nu se va mai intoarce nciodata.Credeam ca am sa plang si am sa sufar pentru ca a plecat dar nu.De cand a plecat am varsat cateva lacrimi in rest simt un sulflet pustiu.Nu mai simt nici durere nici fericire desi stiu ca nu o sa se mai intoarca niciodata.Nu pot sa zic ca nu imi pare rau dar pur si simplu nu mai simt nimic, absolut nimic.De ce se intampla asta? parerea mea e ca am trecut prin atatea incat nimic nu ma mai poate afecta. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Pentru ca ai suferit prea mult pana acum, si lacrimile numai curg.
Stii sentimentul e greu de explicat.
E ca atunci cand numai ai lacrimi.
Asa si acum.

4 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Parerea mea e ca te-ai saturat sa plangi si sa suferi pentru cineva care nu stie de iubirea ta, gandeste-te acum ca el nu mai este si nu va mai fi in preajma ta, nu ai sa il mai vezi si nu iti mai faci rau, incearca sa iti faci un prieten, incearca sa ai ochii pentru un alt baiat care sa te merite si sa iti impartaseasca iubire.Stiu ce fel este de aceea iti spun sa ai rabdare ca timpul va sterge tot, chiar daca va mai fi amintirea lui nu e decat amintirea vie in sufletul tau dar nu este el, timpul te va ajuta sa il uiti, toata experienta asta te va intari, si nu ai sa mai plangi din orice si pentru oricine.Numai bine si capul sus ca viata merge inainte mereu indiferent de situatie si mult succes in continuare, sa ai putina ambitie si ai sa il uiti daca vrei si iti doresti cu adevarat.Numai bine

| cezy9693 a răspuns:

Este greu de explicat dar sa stii ca daca ai trecut prin multe de cand il iubesti ar trebui sa treci mai departe chiar daca ii greu crede-ma stiu asta dar va trebui asa ca nu trai in trecut, tineretea e cu tine lasa dragostea pe mai incolo acum traieste clipa! mult noroc

| louis3 a răspuns:

Pt ca el a plecat si nu il mai vezi in fiecare zi.Si oricum cand il vedeai cu prietena ta.simnteai ca se rupe putin cate putin din sentimentul pe care il aveai.si tot asa cum il vedeai cu prietena ta.cand a plecat.nu mai simnti nimic pentru elbig grin. funitatongue?

| TheButterflyEffect a răspuns:

Eu cred ca simti sufletul pustiu, adica ti-a ramas un gol in inima de cand a plecat... Macar ai id-ul lui de mess? Poti sa il contactezi? Sa deveniti prieteni?
Sau poate ca tu acum nu il mai iubesti asa mult... cine stie poate vine un alt baiat care o sa te iubeascawinking