| Cristinica80 a întrebat:

Iubesc pe cineva dar el nu stie iar eu nu vreau sa ii zic pentru ca el o iubeste pe prietena mea.Am trecut prin multe lucruri grele din cauza ca il vedeam mereu impreuna cu ea.Peste o luna el pleaca si nu se mai intoarce.Ma sprie gandul ca nu o sa il mai vad niciodata.Nu stiu ce sa mai fac cu durerea asta care ma apasa.Va rog ajutati-ma! vreau cat mai multe raspunsuri...

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Cred ca toti am avut parte de astfel de iubiri. Cu totii am avut o iubire pe care nu am spus-o nimanui. Eu tin minte ca atunci cand aveam 17 ani, eram indragostita de un baiat care statea la scara alaturata. Intamplarea a facut ca dupa un an sa facem religia impreuna. De fiecare data cand il vedeam ma inroseam. Imi doream sa stau mereu in prezenta lui. Ce iubire inocenta!
Timpul a trecut, noi ne-am schimbat si nici in ziua de azi nu stie acest baiat ca am tinut la el.
Nu lasa aceasta iubire sa te framante mai mult decat trebuie. Cu putina rabdare, toate acestea se vor transforma si la tine in amintiri.

| madalykuka a răspuns:

Sincerwinking spune-i sincer ca il placi, oricum va pleca... poate te alegi cu ceva smugsmug si si daca nu cel putin el o sa stie si tu nu o sa te framanti cu ceva pe care nu l-ai facut in trecutwinking
cel mai bine ar fi sa fiti doar voi 2 ca nimeni sa nu-ti distraga atentiawinking
succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E u asi zice sa ai grija c faci daca prietena ta e impreuna cu el ii mai nasol eu zic ca nu merita sa iti pierzi ptietena pentru un baiat. Io am facut o gafa m-am sarutat cu iubitul prietenei mele si ia a aflat s-a suparat destul de rau... dar acum a trecut ne-am impacat dar nu mai suntem la fel de apropiate. oricum daca prietena ta nu il place spune-i poate ai noroc!

| Boyka22 a răspuns:

Ar trebuii sa ii spui ca il placi... apropo u de unde stii ca el nu te place pe tine si ca poate nu o mai place pe prietena ta. Du-te si spune-i, cine stie poate si el te place pe tine.winking