| ANUSKA_7389 a întrebat:

Iubesc un baiat cu 7 ani mai mare decit mine, avem 8 luni de cind suntem impreuna si parintii mei sunt impotriva ca noi sa fim impreuna.Eu il iubesc ce sa fac?
si parintii au zis ca sa fac o aleger intre ei si el va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Crissuuu a răspuns:

Parerea mea e sa alegi parintii, ei niciodata nu-ti vor face rau, nu te vor face sa suferi...iar relatii vei mai avea, nu e ultima! Dar parintii sunt cei care vor ramane langa tine mereu.Iar daca parintii sunt impotriva, inseamna ca au un motiv...

| andras14 a răspuns:

El te iubeste? te iubeste cu adevarat? tu cati ani ai?
depinde de raspunsueile la toate aceste intrebari raspunsul meu