| Leo0008 a întrebat:

Iubita mea a început să mă enerveze mai nou. Se pune pe mine, se freacă, îmi ating penisul.
Tot timpul îmi face asta, nu se oprește.
Nu pot sa vorbesc ceva serios sau normal cu ea ca începe cu glume perverse sau devine perversa.
Cum pot sa o scap de asta?
Am vorbit cu ea, dar nimic.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i papucii!

| mihai69 a răspuns:

Dă-i ce vrea. De câte ori vrea.
Sau redă-i libertatea și las-o să-și găsească pe cineva potrivit care e chiar fericit să aibă parte de o asemenea fată.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur nu este tot din cauza ca... totul ar fi "grabit si fortat" cum ai spus tu la prima ta intrebare?

Avand in vedere ca este minora, din ce ai spus, adica chiar... mica, nu prea ar fi ok sa ai o relatie sexuala cu ea... propriuzisa. Insa puteti face alte lucrui, pana cand se satura (:

| Sofer a răspuns:

Vrea sex. Satisfaceo.

Răspuns utilizator avertizat
| Seba2013 a răspuns:

Incalca Legea Curatiei sau a decentei. Nu are DREPTUL sa incalce acest percept pentru ca te poate transforma in obiect. Trebuie sa aplici justitia castitatii conjugale. Tu ai anumite drepturi ca persoana cu demnitate. Daca nu stii sa impui ordine si nu esti cocos, inseamna ca nu ai putere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umple-i găurile dacă asta cauta.

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Daca nu poti sa duci randamentul sexual pe care ea il cere, atunci nu are rost sa ramai intr-o relatie cu ea. Pana la urma nu te obliga nimeni sa ramai cu ea daca tu nu mai simti aceeasi satisfactie pe mai multe planuri. O ideea ar fi sa incerci sa discuti cu ea aceste probleme, pentru ca, comunicarea este cheia in toate relatiile umane.
Succes!