| Leo0008 a întrebat:

Salut.
Am o problema cu iubita mea.
De cand am început sa o ating și sa ma joc cu ea, pe scurt petting, ea incontinuu se excita și vrea sa ne atingem mai mult.
Mereu se gândește la asta.
Când ma întâlnesc cu ea si vreau sa stea la mine în poala începe sa se frece de penisul meu. Din ce cauza e asa?
Nu ma deranjeaza dar exagerează.

12 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Parca ai fi copil mic: Mami, de ce ploua? Tati, de ce e soare?
Daca o atingi, te joci cu ea, are si ea un feed-back pozitiv catre mintea ta prin acele gesturi. Poate e un fel de "continua, ca imi place". Aveti grija cum o faceti, da? +18, protejat, alea, alea

| AnemonaP a răspuns:

Are și ea nevoile ei. Clar vrea sa faceți sex. Dacă nu îți convine, spune-i pana la urma, fii deschis cu ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca se excita cand tu o atingi si faceti petting.
Spune-i clar ca nu vrei si atunci te va lasa in pace.

| mihai69 a răspuns:

De ce ai deschis șampania dacă nu vrei s-o bei?!?

| Goete a răspuns:

Exagereaza? Sau poate e mai coapta decat tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata e pe TURN ON, eu spun sa ii satisfaci nevoile, "dai în ea pana ii explodează adidașii " nu fi fraier happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că vrea să treceți la "nivelul următor".
Cum de nu ți-ai dat seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tot respectul cuvenit, vrea sex si asta ar trebui sa faci, e evident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este excitata si vrea sa faca sex ce este asa greu de inteles

| iliiiinca a răspuns:

De ce nu treceti la sex? ce mai așteptați? E excitată

| barademetal a răspuns:

Felicitari

| cornetian a răspuns:

Mai ai garanție la ea? du-o in service poate o rezolva băieții aia, dacă tu nu ești in starewinking