| mgtow a întrebat:

Iubita mea are stări de somnolenţă după duş, iar în timpul duşului simte o stare de plăcere. Mă tem că asta ne-ar putea afecta viaţa sexuală dupa dus. Poate fi ceva grav? Abtinetiva de raspunsuri la misto si raspundeti cu sinceritate.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil ca prietena ta are "ritualul" ei la dus.Solutiile sunt doua, sau intri impreuna cu ea la dus si o inveti un nou ritual, sau dupa dus o lasi sa doarma 10 minute. Oricum, disponibilitatea feminina pentru sex este foarte mare, asa ca nu ar trebui sa fie afectata viata voastra sexuala.

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Foarte bun rasp lui buZz!
multe fete atunci cand fac dus, iau dusul in mana si cand il pun aproape de ***** se excita cu presiunea apei.nu neaparat ca se duce la baie si se masturbeaza!

Răspuns utilizator avertizat
| clovnul a răspuns:

Nasol lucru. da poate ea are vreo relatzie extra conjugala iar tie iti spune pretexte cu dusuhappy nu stiu zic si euwinking

| JustMeBăi a răspuns:

Ai grija sa nu renunte la tine pentru dus, ca el ii da satisfactie mai mare, poate si orgasm... poate va fi amantul ei.

| dezire_6265 a răspuns:

Orce fata dupa actu sexual are stare de somnoleta mai mare sau mai mic in momentu in care face dus se amplifica starea trebui sa o lasi putin sa isi revina sau s intri cu ea la dusi depinde de fata sper sa te ajute dupa dusi las-o cum sp al meu sa se raceasca si dupa incalzesteo tu

| BuZz_6312 a răspuns:

Femeile, ca si barbatzii de alfel, au o stare de somnolentza dupa terminarea actului sexual au o stare de somnolentza, te`ai gandit ca poate ea se masturbeaza in dus si poate vine gata ''terminata''? eu cred ca ar trebui sa intri cu ea in dus si sa faceti un sex din dus big grin astept sa imi zici cum a fost daca incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma simt la fel, e placut sa faci dus, te simti fresh, dar tot aburu acela te face sa iti doresti sa dormiwinking, perfect normal.

| georgian26 a răspuns:

Probabil ca o satisface dus-ul...laughing