| Marcel93 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva important pentru mine, as dori daca se poate sa raspunda cat mai multe fete.Trec direct la subiect am penisul in stare de erectie 15/16 cm(circumferinta 12 cm si unpic) si varsta 19 ani(in cateva luni). Problema este urmatoarea as dori sa aflu din opinia unei femei "acesta marime de penis" ar putea satisface pe deplin o femeie? Deoarece in ultimul timp ma preocupa acest subiect foarte mult, pot spune ca am ajuns obsedat, eu sunt un tip inalt 1.86 m, si mi se apare ca am penisul prea mic.Multumesc anticipat.
p. s va rog nu dati raspunsuri la misto imi bine abtinetiva si dati-le doar daca aveti experientza si cunoasteti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prietenul meu are marimea penisului la fel si e de acceiasi varsta cu tine prima oara cand i-am vazut penisul am inceput sa rad si mi-am zis''oare am sa simt ceva'' si crede-ma ca m-am simtit excelent si sincer iti zic ca am facut sex cu un tip de 20 cm si a fost oribil deci al tau e perfect laughing si nu conteaza marimea ci cum sti sa te misti.

1 răspuns:
| Marcel93 explică:

Inca ceva penisul l-am masurat normal fara sa apas in piele/os