| xSuperAndrey96 a întrebat:

Iubita mea face testul de sarcină duminică și dacă a rămas însărcinată, se poate sa faca avort... Și cât ar costa?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar daca ea nu vrea sa avorteze?
Copii fara minte.
Faceti sex doar cu capul de jos nu cu „inteligenta" de sus.

| Bondarel99 a răspuns:

Sa inteleg ca la voi avortul e o metoda de contraceptie?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intreruperea sarcinii la cerere prin avort medicamentos, se poate efectua cel mai devreme numai dupa momentul in care sarcina a implinit varsta de minim 5 saptamani. Tariful practicat depinde de mai multe aspecte/variabile caracteristice si din acest motiv pretul poate sa difere foarte mult de la minim 350-400 de lei, pana la 1000-1500 de lei. Sanatate!

| Goete a răspuns:

Poti sa incerci sa o convingi sa omoare copilul vostru, daca asa consideri normal.
Si a doua intrebare nu o inteleg, cat măr costa (cat măr platesti pentru avort?) sau vrei sa intrebi cat costa un măr?

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu face avort.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu te-as sfatui sa inveti sa scrii intai.
Apoi, legat de sarcina, invata sa te protejezi.
Preturi pentru avorturi gasesti pe net.