| alinionutz670 a întrebat:

Daca iubita mea a ramas insarcinata ce medicamente poate lua pentru a opri sarcina?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Trebuie sa se duca la medicul ginecolog, nu este medicament la farmacie care sa opreasca sarcina dar din cate stiu daca sarcina nu e prea avansata, ii poate da medicul ceva medicament, daca nu trebuie sa faca un avort (chiuretaj)

| Alexaaxc a răspuns:

Niciun medicament, e imposibil idn punct de vedere medical.
Poate face doar avort, dar in loc sa isi puna viata in pericol sunt sigura ca si-ar asuma responsabilitatea si tu la fel.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru Alexaaxc):

In cazul in care au peste 20 de ani zic eu.

| GEEK a răspuns:

Bună.

Asta este întrebare pusă la mișto? Sau ai 11-12 ani?
Serios acum, toată lumea știe că trebuie să facă un avort, dacă nu vrea să păstreze copilul.

O zis bună!

Pa, pa.

| AlexAvram94 a răspuns:

Pe bune acum...nu vreau sa ma iei la misto acum dar tu de ce pui asemenea intrebare pe un asemenea site?