| florinmare89 a întrebat:

Iubita mea incearca sa ma sarute dar eu nu stiu.

am nevoie de ajutor.

dau funda.

e prima data.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Sarutai prima data o buza cuprinde-i o buza cu ambele buze ale tale acelasi lucru al faci si cu buza de jos dupa care usor ai bagi linba in gura ei ...pare scarbos nu? da o sa-ti placa si tie big grin

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

A functionat

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Stiam eu big grin

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Nu stiu ce sa ma mai joc imi zici un joc

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Femeia nu este.exe sau.apk sau.deb nu este un joc fiecare relatie are cate ceva diferit nu iti pot spune ceva sa faci sau nu uita-te la filme porno ai ce invata de acolo

Incepe cu filmele normale xxx

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Tu cum te porti cu iubita ta? si cum o faci sa rada? eu ma blochez de fiecare data cand ma intreaba ceva despre ceva care stiu dar nu stiu dc ma blochez

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Reactia este normala la prima sau primele relatii nu trebuie sa fii timid cu ea la urma urmei este un om ca si tine vorbeste normal cu ea si fa-o sa se simta bine in prezenta ta.

ai putea sa-i explici ca in prezenta ei te lasa fara cuvinte daca este fata de inteles ve-ti gasi o solutie impreuna.

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Ce tu asa faci cu iubita ta? dar e reala iubita ta sau nu ai vazut-o decat in poze

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Imi pare rau pentru tine eu sunt casatorit

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

laughing ce gluma buna laughing

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Chiar nu ma astept ca sa ma crezi

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Eu am o sora alexandra ea e dezamagita ca iubitul ei nu mai vorbeste cu ea pe mess si sti cum sunt fetele se gandesc na si ea crede ca iubitul ei vrea sa se desparta de ea

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Si daca se desparte ce? pana te casatoresti femeile sunt ca autobuzele nu trebuie sa pui prea mult suflet intr-o relatie.
si intotdeauna sa lasi u doza destul de mare de luciditate nu trebuie sa te indragostesti lule ca altfel ai pus-o.

SI ochii care nu se vad se uita fara exceptii ..ma intelegi ce vreau sa zic.

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Man sti cv jocuri faine?

| florinmare89 explică (pentru soul2soull):

Dar din ce mi-a spus fosta iubita cand m-am despartit de ea sa simtit foarte prost
si ea a mai zis ca daca se desparte de ea sa faca un ultim lucru

| soul2soull a răspuns (pentru florinmare89):

Aceste relatii sunt trecatoare ele doar te pregatesc pentru mai tarziu cand ai sa ai o relatie mai serioasa nu pune la suflet tot invata din relatiile avute, din greseli asa prinzi experienta

16 răspunsuri:
| catalinaelena a răspuns:

uite daca iubita ta chiar tine la tine va intelege incearca sa ii explici cumva o sa te inteleaga sunt fata si mi sa intanplat acelasi lucru sa am un iubit care sa nu stie sa sarute dar l-am inteles deci sigur de va intelege multa bafta:-)