| ionelaella30 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Sunt pentru prima data admina pe o pagina si nu stiu cum sa postez. Ajutor!

7 răspunsuri:
| ionelaella30 explică (pentru stlucian):

Nu! Vreau cu totul altceva!

| stlucian a răspuns (pentru ionelaella30):

Adica? Fii mai explicita. Ceva programe pentru editare photo/video?

| Bogatasul a răspuns:

.

| ionelaella30 explică:

Am inteles admina principala inca nu m-a facut admina. De asta nu stiam cum sa postez.

| stlucian a răspuns (pentru ionelaella30):

Ei, atunci succes si la mai mare thumbs up

| MeganSinclear a răspuns:

Intri pe pagina, Te uiti putin mai jos de butonul Like si o sa vezi ca scrie:
"Stare Fotografie/clip video Oferta/Eveniment" apesi pe Fotografie/clip video.Iti va aparea un mic chenar "Incarca fotografii/clipuri video"apesi acolo. Apoi iti alegi poza pe care vrei sa o postezi.Astepti ca poza sa se incarce si dai pe "posteaza".Si gata happy e simplu... funda?