| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea mi-a propus ca mine cand iesim sa facem ceva impreuna, ceva diferit. Noi pana acum cand ieseam ne petreceam timpul prin localuri. Noi suntem un cuplu mai nebun adica facem tot felul de chestii nebunesti cand suntem impreuna pentru ca avem un simt al umorului tare dezvoltat. Oare ce am putea face maine? As vrea cat mai multe idei va rog.

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Bondage

| mislove a răspuns:

Merge-ti într-un loc diferit.
la cinema
. într-o padure/ poieana undeva in liniste si in natura
. pe un acoperiș
. într-un loc interzis
. la un lac/rau din apropiere ( asta e mai potrivita vara ca poate continua cu baie sub lumina luni)
Alte idei nu imi vin in minte acum. Sper ca te-am ajutat