| Marijuanna69 a întrebat:

Iubitul meu a vrut sa isi dea drumul pe fundul meu dar din greseala S-a o cantitate foarte mica aproape de vagin, dar fara sa intre. Cand am vazut, m-am sters imediat cu un șervețel si apoi am facut dus. Exista șansa de a rămâne însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti pui intrebarea daca in acel moment ai fost sau nu in perioada fertila a ciclului menstrual. Doar in cazul in care joaca s-a produs in perioada fertila numai in acel caz are rost sa incepi sa-ti pui astfel de intrebari. In orice caz posibilitatea de a se forma o sarcina in conditiile descrise este infima spre imposibila. Nu ar strica sa fiti mult mai atenti si responsabili atunci cand faceti sex indiferent de natura acestuia. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma nu a ajuns in vagin, nu poti fi gravida.

| peperonies a răspuns:

Da

| kandaraki a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata, nu ramai insarcinata asa de usor. daca nu stiti a va proteja si a face sex, mai bine doar sarutati-va. niste copii fara minte sunteti!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sansa e mica. Poti sa-ti faci un test de sarcina sa fii mai linistita.