| AlexandraMari a întrebat:

iubitul meu a vrut sa facem sex anal și din greșeală a atins vaginul și cred că i-a și curs, m-am șters cu un șervețel și am luat pastila de a doua zi, am auzit că dacă te speli poate sa-mi intre sperma in vagin și pot rămâne însărcinată chiar daca am luat pastila, e adevărat?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarcina se poate forma NUMAI in cazul in care sperma ajunge in vagin si acest lucru se intampla in 1-a sau in toate cele 3-4 zile ale PERIOADEI FERTILE. Numai si numai in acel caz
Sanatate!

| AlexandraMari explică (pentru corbulalbrosu):

Foarte util mulțimesc

| ywar a răspuns:

Eu ti-as baga un arici in gaura c@@@lui! Nu-i asa ca te-ar excita?

| Denisa0954 a răspuns:

Nu. Dacă ai luat pastila e ok. N ai cum sa ramai