| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu are 21 de ani, iar eu 15 ani.
Pentru ca ne intelegem foarte bine si ne iubim am decis sa ne incepem viata sexuala.
Eu eram virgina si primul contact a fost cat de cat bun, chiar daca m-a durut putin el s-a comportat frumos cu mine, a fost atent si bland.
Ieri am fost la el acasa si a zis sa facem iar.
Pentru ca prima data a fost atent si bland am sa zis sa mai facem, dar de data asta m-a durut foarte rau, mai rau ca prima data fiindca nu a fost bland.
I-am spus ca ma doare rau si se vedea ca ma doare ingrozitor, l-am rugat sa ma lase, l-am impins, dar el nu s-a oprit.
De atunci am niste dureri ingrozitoare si uneori ma si ustura mai ales atunci cand ma spal.
I-am spus mamei mele ca mi-am inceput viata sexuala si ma duce la ginecolog fiindca am chisturi ovariene.
Isi va da seama ginecologul ca am fost bruscata si fortata?
Sa ii spun acum mamei mele ce mi-a facut el?
Chiar daca il iubesc, nu vreau sa il mai vad niciodata dupa ce mi-a facut asta, dar cred ca nu pot sa stau fara el. Deci, ce sa fac?
Vreau parerea voasta sincera. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Mie mi se pare ca ti-ai inceput viata sexuala mult prea devreme, insa nu cred ca asta e raspunsul pe care il vrei, asa ca o sa incerc sa iti raspund strict la intrebare.Totusi,as vrea sa iti spun ca mi se pare din ce ai scris tu ca esti o fiinta influentabila, care ai face orice sa nu il pierzi pe baiatul asta.Nu e bine sa stii.Nu pot sa iti spun sigur, pentru ca nu stiu relatia dintre voi, dar nu imi prea dau seama ce ar putea simti un baiat de 21 de ani pentru o fata de 15, diferenta dintre voi e mare, acum.Peste vreo 10 ani nu va mai fi acelasi lucru, dar acum e diferenta de mentalitate.

Revenind la subiect, ma bucur ca ai avut curajul sa-i spui mamei tale si nu ai facut ce te-a taiat pe tine capul.Este o dovada da maturitate,sa stii! Te duci la doctor si vezi ce ai. happy

Iar cu acest iubit,eu inteleg ca tii la el,pana la urma a fost primul tau barbat,e normal sa te simti legata de el, dar gandeste-te cum ti-ar fi mai bine, cu el sau fara? Eu cred ca fara.Mai bine lasi totul in urma,a fost o greseala,oricine are voie sa greseasca,dar sa invete din greselile lui.
Concluzionand,eu spun ca mai bine il lasi,nu merita.

Bafta!

P.S.:Imi cer scuze daca ti s-a parut ca sunt dura, eu n-am spus cu duritate, am vrut sa sune prieteneste happy

27 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ginecologul isi poate da seama ca ai avut un act sexual brutal, dar asta nu inseamna neaparat ca ai fost fortata. Tu ai fost, din pacate, victima unui viol, ceea ce era evident ca se va intampla. Asa-zisul tau prieten este o persoana cu comportament sexual aberant, altfel nu ar fi acceptat sa faca sex cu o fetita de 15 ani. El este barbat in toata firea, iar tu un copil. Cel mai probabil este pedofil, ceea ce este o problema psihica. Cel mai adesea pedofilii isi extrag placerea din viol, din fortarea violenta a unui copil sa intretina relatii sexuale, adica exact ceea ce patesti tu. Ar fi bine sa discuti cu parintii tai si sa anuntati politia, in asa fel incat el sa raspunda penal si sa primeasca tratament psihiatric. Astfel, nu te va mai viola pe tine si nici nu va mai nenoroci alte fetite.

| Heather2001 a răspuns:

Mi se pare nesimitit si pentru ce ti-a facut eu sincer l-as fi parasit. daca spui ca te-a violat el poate face puscarie mai ales ca e major.deci daca te superi te poti duce la politie...succes si ar fi mai bine sa-i spui mamei tale, poate te va ajuta.

| serendipity8300 a răspuns:

Practic ce a facut el a fost un viol. si dupa toate astea u spui k nu poti trai fara el? poate te-ai atasat de el, dar nu uita in liceu e perioada merilor drame sentimentale si a marilor framantiri. cand te indragostesti km o data pe samptamana. eu zic sa te bucuri de perioada asta acesti ani nu se mai intorc, iar u vrei sa-i irosesti pentru o pers. care te forteaza sa faci sex cu ea.

| cherrybomb a răspuns (pentru serendipity8300):

Subscriu : IEri am fost la el acasa. pff ce cauta o fata de 15 ani la unu de 21 de ani. Frate fa-ti prieteni de varsta ta ( minori )

| serendipity8300 a răspuns (pentru cherrybomb):

Prin varsta lui cred ca e destul de matur sa inteleaga k primele contacte sexuale ale unei fete mai ales la varsta ei sunt mai sensibile.

| wolder a răspuns (pentru cherrybomb):

Ce cautam la el acasa?
Ne cunoastem de 2 ani si suntem impreuna.
Imi cunoaste familia, prietenii si ne intelegem foarte bine.
Sper ca ai primit raspunsul.

| cherrybomb a răspuns (pentru wolder):

Si dc te mai plangi acum?

| wolder a răspuns (pentru cherrybomb):

Pentru ca mi-a facut ceva ce eu nu am vrut.

| cherrybomb a răspuns (pentru wolder):

Ati fost de acord sa inceoeti amandoi actul?

| wolder a răspuns (pentru cherrybomb):

Da am vrut amandoi angry

| cherrybomb a răspuns (pentru wolder):

Daca ati vrut amandoi nu inseamna violwinking el nu a vrut sa se opreasca pentru ca el incepuse sa simta placere, dar tu simteai durere

| cherrybomb a răspuns:

Oare ce a fost in mintea ta?

| Amaliagb a răspuns:

E un animal. poti sa traiesi fara el, in prmiul rand diferenta dintre voi e foarte mare, el tot timpul o sa fie interesat de fete mai mari, eu sunt de parere sa i spui mamei tale ce s a intamplat, si daca te a bruscat da la ginecolog se poate observa acest lucru. nu exista sa l mai iubesti dupa ce ti a facut aceste lucruri, ai grija e periculos, nu te mai intalni cu el niciodata pentru ca e posibil sa se razbune... ai grija!

| Allecsandra_8013 a răspuns:

Ceva de genu am patit si eu cu fostul prieten. ar fi bine sa-i spui mamei tale. este cel mai bine.

| alecx4music a răspuns:

Indiferent daca ai vrut tu sau nu, el poate sa faca inchisoare pentru intretinere de relatii sexuale cu minori.

Răspuns utilizator avertizat
| Antonia1234 a răspuns:

Eu zic sa-i spui mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa nu-ti incepi viata sexuala! Risti sa iei virusi BTS si sa nu mai scapi de ei niciodata!

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne-am protejat cu prezervativ.
Deci nu am cum sa i-au nici-o boala.

| anonim_4396 explică (pentru wolder):

Ba da! Poate nu esti informata corespunzator! Bolile BTS se iau si prin contact genital, adica prin contactul zonei genitale; nu numai prin contactul organelor sexuale!

| cherrybomb a răspuns (pentru anonim_4396):

In viziunea unei pustoiace de 15 ani, viata este roz. cine a zis de boli sexuale pff ce sunt alea. sau de cancer de col, oare ce e ala col? In primul rand la o varsta asa frageda de 15 ani pot aparea multe complicatii, si va mai plangeti ca ramaneti gravide. uite asa bagati omaenii mari la corupere de minori.mai bine iti dadea din prima cu flith si asa termina toata povestioara astahappy. Jasser eu zic sa nu iti mai bati capul degeaba cu astfel de fetite

| cherrybomb a răspuns (pentru wolder):

Un prieten de al meu a facut 3 luni inchisoare din cauza unor ***** ca voi. tot voi ridicati cracii, tot voi sunteti alea sfinte, hai *****!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A profitat de tine! Intre voi probabil nu e iubire ci doar placere carnala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fost proasta. Pe bune, proasta. Ce naiba va trebuie voua partener asa mare la varsta voastra? Tu, spre deosebire de el, esti inca imatura in gandire si nu ai experienta, asa ca mi-e greu sa cred ca ar fi fost interesat de tine. Ca sa nu mai zic ca ai riscul de a face cancer de col uterin mult mai mare decat o fata care-si incepe viata sexuala la 17 ani. Nu e pacat sa iti distrugi copilaria cu chisturile astea? Se putea mai rau.
Nu ai de ce sa il iubesti. In privinta lui nu ai pierdut nimic. Te-a vazut mai fraiera si mai mica, mai usor de pacalit si a profitat. Gaseste-ti unul de varsta ta, iar el sa se intoarca la o fata pe masura lui.
P.S : BTS-urile se transmit si prin prezervativ, cum spune si Jasser, prin atingerea zonei genitale.

| anna19g a răspuns:

Poti sa il bagi la parnaie pentru intretinere de relatii sexuale cu o minora si viol daca spui ca nu a vrut sa se dea la o parte cand te-a durut happy

| DeeaDeeaDea a răspuns:

Deea,tu gasesteti un baiat de varsta ta.Eu am 17 ani, si nici un moment nu m-am gandit sa fac acum. Terminati scoala, si a da la 15 ani chiar daca ai folosit prezervativul tot poti lua boala BTS fiintca prezervativele sunt pentru (in general) : pentru nu a face copii, pentru bolii. Dar ei zic asta decat, nu stii cate are un prezervativ in continut cine stie se atasaze de partea domnului care tea violat sa zic asa si dupa, se pune pe doamna ta. Nu trebuie odata mie mi-a placut de un baiat de 11 ani eu aveam 12 dar nu nea despartit ceva, dar pana la urma... Nu ma mai lasat mama x( Asa si du-te la ginecolog, el va vedea ca tu ai fost fortata, si tu ar trebui sa spui ca tea violat este o chestie care ...Ma rog daca tea suparat ceva de genul du-te la Politie si il baga la Zdup. Asa si tu gasestti unul de varsta ta. Unul de 15, 15 jumate este destul iti dai seama ca ela face puscarie dupa asta. Si ultimul mei verdict este sa i zici mamei tele fiintca te va ajuta.winking:*love struck Cu placere daca te-am ajutat cu ceva.