| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu mi-a povestit ca a condus-o acasa pe prietena mea cea mai buna,la rugamintele ei insistente.Cei care va uitati,stiti ca am probleme cu ea,ca se da la el, am o intrebare mai jos.

https://www.tpu.ro/......aptele-in/

Deci,el mi-a spus ca dupa un majorat, la 1 noaptea ea i-a cerut insistent sa o conduca acasa ca ii e frica de tigani.A condus-o iar apoi ea [ inaltime 1.60] l-a prins cumva si l-a tras de gat incat el sa se aplece [ el are intaltimea 1.93] iar apoi l-a sarutat pe frunte. Iubitul meu mi-a povestit asta la scurt timp dupa intamplare insa eu nu cred ca e adevarul.Adica ce sanse is sa il sarute chiar pe frunte si nu pe gura, daca si asa s-a dat de o groaza de ori la el, mai ales in seara acelui majorat.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da eu sper ca ai rupt o data legatura cu parasuta aia...
Vorbeste cu prietenul tau si spune-i ca nu te vei supara pe el, ca nu va veti desparti, ca nu vei da vina pe el doar sa fie sincer pentru a te linisti.Ii spui ca e o povara pe sufletul tau sa nu sti asta si vezi ce iti spune.Totusi daca ti-a zis chestia asta inseamna ca nu a avrut sa ascunda de tine, vorbeste si cu ea si ascultai varianta ca poate cine stie, vei fi surprinsa.Eu nu ti-as dori, dar cred ca ar trebui sa verifici daca nu cumva si el a vrut.
Fostul meu prieten a avut 1m85 si eu 1m50 si nu puteam sa il sarut decat daca se apleca.Degeaba ma topaiam eu pe el ca e barbat, nu se inmoaie ca si creanga.

| Hammurabi a răspuns:

Păi eu cred că "fufa" aia îți poate fi de mare ajutor. laughing
Eu zic să nu faci nimic, să lași lucrurile să se desfășoare în continuare, ca să poți avea certitudinea dacă el răspunde sau nu avansurilor ei.
Dacă el e un tip ok, nu va răspunde avansurilor ei nici dacă ea îi va ieși goală dintr-un tort.
Dacă nu, ce rost are să mai fi cu el?
Gândește-te, ai de gând să-l păzești toată viața de toate "fufele" care îi vor ieși în cale?

| ywar a răspuns:

Mai, eu recunosc am destul de multa imaginatie: de ce nu te duci cu gandul ca s-a incolacit ea in jurul lui si tinand-o asa nu a facut sex cu ea? Hai sa fim seriosi!

| Anabela777 a răspuns:

Confrunta parasuta, vezi si perspectiva ei si eventual bag-o in spital, de e vina si a lui baga-l si pe el in spital. Nu incurajez de obicei violenta dar ma zgarie pe creier fufele.

| Annabella9719 a răspuns:

De ce nu o iei la interogat? Eu cred ca as turba nu mai dupa prima chestie care i-a facut-o iubitului tau.