| An89 a întrebat:

Iubitul meu se tot plânge că îl dor "ouăle" și asta se întâmplă după ce nu întreținem relații sexuale câteva zile bune, chiar două săptămâni. Știe cineva care poate fi cauza acestei dureri și cum ar putea scăpa de ea?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia de durerea care ar apare in ''outele'' barbatilor care nu intretine contacte sexuale o perioada de timp mai mare/lunga, reprezinta un ''mit'' care este de fapt o minciuna sfruntata, pe care baietii/barbatii il folosesc cu scopul de a le prosti si de a le convinge pe fete, prietene sau iubite sa accepte sa intretina acte sexuale pentru a-i ''vindeca'' de suferinta indurata. laughing Multa sanatate!

| An89 explică (pentru corbulalbrosu):

Păi noi avem momentan o relație la distanță, nu cred că ar avea un motiv să zică asta dacă noi nu avem cum să o facem

| mihai69 a răspuns:

Cauza e excesul de hormoni și rezolvarea e o labă la timpul ei.

| Freya1 a răspuns:

Poate sa fie din cauza ca sa obisnuit des sa faceti si brusc o rariti, sau poate are alte probleme si ar trebui să meargă la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza abstinentei sexuale, apar la baieti dureri ale testiculelor. Este normal ce i se intampla. Cum scapa de aceste dureri? Cu rabdare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce naivă ești! Asta se numește manipulare. laughing

| Plato a răspuns:

Ti-ai raspuns singura, in intrebare. :))

rezolvarea: https://www.youtube.com/watch?v=u4HtpaXp7Qw

| Paul754880338 a răspuns:

Te vrea sa fii asistenta lui medicala ( sau doctorita ) si sa il tratezi.;-))
Mai ai indoieli? Nu mai lasa timpul sa se iroseasca!

| Adrian7art a răspuns:

Nooo.e vrăjeală la 2 saptamani să zică asta, iti dai seama ce "dureri" au aia care sunt singurilaughing vezi ce alte intenții are poate vrea o Fufy si are nevoie de aprobare happy

| inaltcabradulprostcagardu a răspuns:

Ouale sunt pline de spermatozoizi si de aceea il dor