| aabaab a întrebat:

Iubitul meu vorbeste pe facebook cu o fata o vecina de pe la noi si unele fete care le adaugase in lista de prieteni dar nu vad cine stie ce pentru ca am impresia ca sterge conversatiile cum sa procedez?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Il rogi si tu frumos, ii promiti ca-l lasi sa-ti mangaie pasarica in timp ce ii stai in brate si te lasa sa urmaresti si tu conversatiile.

| Dariusuu a răspuns:

De ce te stresezi aiurea? E alegerea lui cu cine vorbeşte, nici măcar nu se merită să fii geloasă.

Lasă-l să vorbească cu cine vrea, măcar aşa ştii pe cine ai lângă tine iar atunci când calcă strâmb te desparţi de el.

E inutil să fii geloasă. Dacă vrea să te înşele oricum o va face dacă vrea.

| aabaab explică (pentru Dariusuu):

Este sotul meu

| anonim_4396 a răspuns (pentru aabaab):

Parca de la cuvantul iubit la sot este unul destul de mare, parca prea mare, 1. daca este sa te insele/triseze, o face si cu tine de mana mai, aia era problema? Daca esti destul de smechera, sau vrei sa te ajut, da-mi un pm, dar iti zic si aici cam ce a-si avea de spus:
2. uita-te pe facebook daca lasa logat, sau daca google chrome a salvat parolawinking, intri repede, daca spui ca a sters conversatia, macar ii spui auzi, am aflat pana la urma parola prietenei/vecinei aleia si nu imi plac, ba chiar imi indisplac comentariile si conversatia dintre tine si ea, dar ma cam indoiesc, am avut niste chestii de genul, intre varul meu/verisoara mea, si niste fete. vecine etc, dar vorbeau normal, ce mai faci, cum este serviciul, copii ce fac, sotul, unde ati mai fost, chestii, nu d; asta grave, sau etc.

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Propune sa faceti schimb de parolele de la facebook!