| ZaraAa a întrebat:

Iuitul meu si-a frecat penisu di vaginul meo. luni
de atunci ma doare burta simt mici balonase care se sparg, mamank ca sparta si urinez des
E posibil sa fi ramas gravida?
Ce sa faac crying
De ciclu habar n-am ca nici regulat nu-i
cum fac sa nu mai fiu gravida daca da?
care sunt sansele sa fiu gravida? mineme sau maxime
mantionez ca doar la frecat

1 răspuns:
| adinakaty a răspuns:

Sansele sa fii gravida sunt minime si pofta de mancare este pe baza de psihic,iar urinarile dese sunt efectele unei posibile raceli ce se poate trata, iar ca sa nu mai ramai gravida te duci la medic si iti pui sterilet sau il rogi sa iti prescrie niste anticonceptionale, asta daca vrei sa nu mai ramai gravida si raceala care te face sa urinezi des o poti trata cu ciprinol(1tb la 12 ore) si cu urinal(2 tb pe zi), eu asta iau pentru ca momentan sunt racita si eu si aceleasi sintome de urinare le am si eu