| ImSara a întrebat:

Key-Hey happy Soooo laughing Cunosc un baiat care ii cu 3 ani mai mare decat mine ...Mdah 3 ani... Si nu stiu cum as putea sa il intreb daca vrea sa vina la mine (imi place de el, si lui de mine, atata ca el nu stie ca il plac ). Adica imi este frica daca zice nu. Deci plzz help me happy P.S. ii place foarte mult catelul meu

18 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Doamne astia nu sor prins ca este vorba de un caine? Wtf?

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Am niste glume in mine cam saracelaughing

| ImSara explică (pentru NuamnumesuntANM):

Pfoai ...nu te-ai prin ca ii un pretext happy? Si mdah, ai glume sarace laughing

| Iamal a răspuns:

Crezi tu ca el nu stie... daca e asa cum ai spus el deja stie ca il placi dupa gesturile tale iar faptul ca nu te evita inseamna ca te place...iar faza cu catelul e un pretext sa stea cu tine tongue

| neutrino a răspuns:

Unde sa vina la tine si de ce?

| ImSara explică (pentru neutrino):

Unde sa vina la mine? La mine laughing De ce? Ca sa stam ceva timp impreuna happy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Zi pe scurt că vrei să îți ciufulească maimuța...

| ImSara explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

LOL laughing Bro, am numai 14 ani laughing Nu ma gandesc deja la tampenii happy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru ImSara):

Deja...și ăsta e un început

| ImSara explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Pfoai bro laughing mi-ai facut noaptea mai funny laughing

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru ImSara):

Frate esti fata sau baiat in pnm?

| ImSara explică (pentru NuamnumesuntANM):

Poate vr sa zici *** smug si is fata.happy

| Flaviucu a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

E si gay smug

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru ImSara):

De unde atâta BRO?

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Asta ziceam si eulaughing

| Didiiiii a răspuns:

Eu cred ca te place si te sfatuiesc sa ii spui in fata ca il placi. Nu o sa te refuze daca chiar te place. Fa-ti curaj si spune-i.happy Bafta.

| HaarpCord97 a răspuns:

Daca spui ca si el te place e clara treaba, du-te la el spune-i ce simti si el cu siguranta va spune "DA".
Bafta, Funda!?

| alexcostache a răspuns:

Add la mago_alex. ar tebui sa-ti pot face rost de un album... si de ochelari marca voltaj daca esti fan infocat. have fun!