| Andreea1778 a întrebat:

Hei. Am o problema și știu ca acum probabil voi fi criticata pentru ce am făcut... Deci cât a fost iubitul meu plecat în alta tara eu l-am înșelat cu fostul și a aflat și a zis ca nu mai ma iartă niciodata(tin sa menționez ca am mai făcut-o odată și tot m-a iertat). Acum regret și îmi pare nespus de rău chiar mi-am dat seama ca îl iubesc și știu ca am greșit mult, dar orice om merita și a doua șansă. Va rog sa îmi spuneți ce sa fac sa ne împăcam? Eu m-am gândit sa îl las un timp în pace și sa nu îl caut poate ii va mai trece supărarea, credeți ca e bine? Nu vreau sa îl pierd ca îl iubesc și am fost o proasta ca l-am înșelat.

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Orice om merită a doua șansă?
Chiar si a 3-a în ritmul acesta.
Să ști că nu neapărat, eu nu te-aș fi dat nici măcar una.
De ce? L-ai inselat de 2x.
Ce faci tu este să profiți de naivitatea cuiva. Nu cred că îl iubești, cel mai probabil nu sti ce îti dorești. Asta este si motivul pentru care azi il înseli, iar mâine îl vrei inapoi.
Crezi că este bine așa?
Nu îl mai stresa. Până la urmă este decizia lui si nu poti forta pe nimeni să te accepte așa cum ești tu.
Pe de altă parte, gândește-te ce îti doresti tu cu adevarat.
Il iubești? Una care se culcă azi cu unul, mâine cu altul, mă îndoiesc că ar iubi pe cineva.

| darrio2007 a răspuns:

O vei face din nou si din nou si din nou etc. Lasa-l in pace.

| Intruder19 a răspuns:

Daca il iubeai nu il inselai... Sau daca chiar regretai ii spuneai tu ce ai facut si POATE te ierta nu sa auda din alte locuri.

Eu daca as fi in locul lui nu te-as ierta mai ales ca nu e prima oara.

Daca il iubesti lasa-l in pace.

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani cam tot ce zboara se mananca.
Evident ca nu-l iubesti si nu l-ai iubit, ca altfel nu-l inselai.
Degeaba il vrei acum inapoi, fiindca un om inselat nu va uita niciodata, iar relatia fericita nu mai poate exista intre voi.

| Drimmero a răspuns:

Il iubesti o lupa, sper sa fie baiat destept pana la capat si sa-ti dea flit. Mare greseala ca a iertat gloaba o data,, i-a fost invatatura de minte.

| alexalx1234 a răspuns:

Doar ți-ai bătut joc de el. Nu îl iubești. Îi iubești doar banii și cauți doar aventuri cu alții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l iubesti, vrei doar sa nu fii single. Nu faci decat sa te minti singura. Daca il iubeai l-ai fi asteptat…

| MValentin a răspuns:

Eu sa plec la lucru in alta tara pentru bani si iubita-mea la care tin cel mai mult sa ma insele cu un fost... happy happy ce fain scuze din parerea mea nu meriti iertare

| Bozgi200 a răspuns:

"Orice om merita o a doua șansă" din cate vad esti la a 3-a laughing). Draga mea, înșelatul nu e o greșeală, e o decizie.
Felicitări lui ca a decis sa nu se mai încurce cu tine și sa își vadă de viața lui. Imi pare rau si pentru tine, dar ai greșit si iti asumi ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Ți-ai pus întrebarea ce a simțit când a aflat că l-ai înșelat, dar și dățile anterioare, când te-a iertat?

| LeSuiton a răspuns:

Spune i ca l ai inselat daca tot iti pare rau.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Doar pentru ca esti fata nu inseamna ca trebuie sa-ti gasesti partener de papardeala instant.
Plus ca ti s-a oferit deja a doua sansa. Asta ar fi a treia. O sa te lase sigur

| Andreea1778 explică (pentru ContAnoNiMMM):

Ne-am împăcat

| ContAnoNiMMM a răspuns (pentru Andreea1778):

Esti norocoasa, macar nu mai strica si sansa asta

| PaulcereAjutor a răspuns:

Incearca sa-l faci sa te vada ca iti pare rau. Din greseli inveti.

| Gabriel1237 a răspuns:

Da, a 2a sansa exista, a 3a e de domeniul fantasticului...