| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ceva sfaturi.sunt cu un baiat de cam 9 luni.il iubesc si ma iubeste... mi-a dovedit asta.insa,acum ca fiind vara a venit un baiat cu care am vb mai demult de 2 ori.de ambele dati m-a inselat, eu l-am iertat odata dar si a doua oara a facut acelasi lucru. m-a inselat cu 2-3 fete.insa din pacate eu inca mai tin la el.il mai iubesc totusi.nu la fel ca inainte dar totusi...si acum vrea sa ne impacam si imi spune in fiecare zi ca ma mai iubeste ca ii e dor de mine...etc.dar nu stiu csf. daca m-as intalni cu el, stiu ca las insela cel cu care sunt acum.si de acesta m-am desp odata pentru celalat si apoi m-am impakt cu cel din prezent.si mi-a spus.ca daca il mai insel, nu voi mai avea nicio sansa la el. dar eu il iubesc mult. un sfat va roooog:-((:-((

12 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Ramai cu baiatul care esti impreuna cu el de 9 luni.
Nu te intoarce la dobitocul ala care te-a inselat.
Si problema e ca nu te-a inselat odata, ci de 2 sau 3 ori.

| Pho3nix a răspuns:

Ramai cu baiatul care esti impreuna cu el de 9 luni.
Nu te intoarce la dobitocul ala care te-a inselat.
Si problema e ca nu te-a inselat odata, ci de 2 sau 3 ori.

| JustMeFlory a răspuns:

Nici tu nu stii ce vrei de fapt... Logic ar fi sa ramai cu tipul cu care esti de 9 luni si sa nu ul mai inseli! Totusi, mai ales ca fata este urat! Mai ales ca celalalt tip te'a mai si inselat! Vrei sa te impaci cu el si dupa sa-ti faca iar vreo faza naspa?

| albastrel a răspuns:

Ma fato cum ai stat cu baiatu' ala 9 luni fara sa ti la el? Doamneee si zicem de baieti ca sunt perversi! urasc persoanele care inseala! tu iti dai seama ca baiatu' ala te iubeste cu adevarat daca te-a iertat ca l-ai inselat si a stat cu tine atata timp? gandeste-te cat de greu ti-a fost tie cand l-ai iertat pe fostul si apoi gandeste-te cat ar suferii actualul daca l-ai lasa pentru pramatia aia de baiat...chiar vrei sa fi iar inselata?

| oooooooo a răspuns:

Hotaraste-te pe care dintre ei il iubesti mai mult si ramai cu cel care te merita! Si uita-l pe celalalt pentru ca nu iti faci rau numai tie, ci si celui de langa tine.

| cîrne a răspuns:

Draga mea, tu il meriti pe fostul, lasa-l in pace pe asta.noua luni, nu-i putin, nu stiu cum poti sa-ti bati asa joc de el? iar daca nu acum, il vei insela altadata

| cooola a răspuns:

Ramai cu cel cu care etsi acum de 9 luniwinking...

| Lary a răspuns:

Sfatul meu:ramai cu ala cu care esti de noua luni.

| micky a răspuns:

Eu n'as da pe un baiat care ma iubeste si mi-a dovedit asta pe unul care m'a inselat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minge de tenis. e minunat.umbli din ...in... ca o albinuta di floare in floare.am auzit ca se nasc si copii din flori.crezi ca e posibil? uite ce e.am intrebat un coleg la care venea o fata ce avea prieten.ma aia vine la tine ca te iubeste? nu ca-l iubeste pe prietenul ei? atunci vine la tine fiindca-i place p... a? da cred ca da.siti convine? nu te simti folosit? ciiineeee eeeeuuu? trage si tu o concluzie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despartate de cel cu care esti acum.
De ce?
Pai... tu nu il iubiesti de ajuns de mult incat sa nu il faci sa sufere, deci nu il meriti, el e fraier ca s-a impacat cu tine...
Tu trebuie sa mai fi inselata de cateva ori pana te inveti minte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele femei sunt perverse fara sa si dea seama...sau nu le intereseaza asta...cum dracu esti cu un baiat de 9 luni il iubesti te iubeste dar tu totusi il iubesti pe fostul? esti cam nestiutoare, iar daca si atunci cand faci sex esti tot asa (ceea ce nu cred)...brrr...pune mana pe tabla inmultirii...