| deutza a întrebat:

L-am sunat si l-am intrebat daca nu intra pe mess. A zis ca intra putin mai tarziu si ca de ce ol-am sunat? nu am fost eu aia care i-a zis ca nu mai vrea sa vorbeasca cu el? I-am zis ca ba da dar vreau sa vorbesc cu el. Dupa mi-a zis ca la 2 merem la sarbatoare si pana atunci vorbim pe mess. Dupa i-am inchis si i-am scris mesajcrying nu vroiam sa auda mama ca eu l-am sunat si ce ii zic si cand el a gresitsad I-am scris ca imi pasa de el si ca mi-e dor de elcrying As fi in stare de orice sa ma impac cu elcrying Voi credeti ca mai vrea?

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Pai daca ti-a spus ca vrea sa va vedeti la.sarbatoare,inseamna ca si el ar vrea sa va impacati, sau sa lamuriti lucrurile, acum depinde si de ce v-ati despartit, daca el a gresit atat de tare, si isi cere scuze, da, poate ar merge sa va impacati, dar daca el a gresit, si sa-l mai cauti tot tu, nu prea are rost, daca te iubeste te cauta el, nu insista tu, ai si tu orgoliul tau, fata!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii!laughing