| Crisstyanos a întrebat:

La 16 ani este normal sa ai o scula in erectie de 17 cm iar cand nu este in erectie sa fie de 10 cm?

Răspuns Câştigător
| JunNnkie a răspuns:

Sall! Nu cred ca ar fi normal ca diferenta dintr-o stare in alta sa fie de 7
cm.Normal ar fi ca diferenta sa fie de 3-4 cm.Eu zic sa consulti un medic.

| Crisstyanos explică (pentru JunNnkie):

Mersi pentru sfat

| Kush a răspuns (pentru JunNnkie):

Huuum... la mine in stare de erectie este de 19.2 cm si in stare flasca este de 10 thinking si eu ar trebui sa consult un medic laughing? Am tot 16 ani

| GuessWho95 a răspuns (pentru Kush):

Ba fivar starea fleasca a dracu rolling on the floor)))))))))))))))))))) ba voi nu sunteti normali straight face "stare fleasca" mama lui de vocabular! si daca mai stai sa ti-o masori si la mm e bine!

| JunNnkie a răspuns (pentru GuessWho95):

Adevarat laughing

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Auzi si tu...medic laughing E perfect normal banuiesc.

| epurasu a răspuns:

Este normal, nu-ti fa probleme! bravo tie pentru asta!happy

| badboy18 a răspuns:

E ok

| xWildOn3x a răspuns:

E normal! BAFTA!laughing

| DmxSDoG a răspuns:

Si la mine ii diferenta 6\5 cm cand ii asa si dupa asa. da nu imi fac griji straight face.