| dedexxx a întrebat:

La analizele medicale se afla daca esti virgin sau nu?

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Isi baga cineva degetelul acolo si iti zicelaughing

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu prea cred,bine, exista teste speciale ca sa se vada daca esti sau nu, dar la niste simple analize de rutina nu prea cred.Trebuie sa fi consultat in domeniu ca sa se afle daca esti virgin sau nu, habar n-am!laughing

| Teo_4002 a răspuns:

Nu. Nu se afla.

| SEAL a răspuns:

Chiorul ca de obicei face cele mai proaste glume

| PinkPanther a răspuns:

Nu au cum, asta se afla doar la un consult fizic. La alea de sange sau urina e imposibil. Doar la fele de poate afla daca fata respectiva e insarcinata apare in sange si de aici rezulta ca nu mai e virgina.

| Aditzu a răspuns:

"chiorul" ai fost penal rau rolling on the floor

| Andrei_7644 a răspuns:

La fete da, la baieti nu.

| Mariusika1995 a răspuns:

Nu nu arata dar arata ca fumezi si asta e chiar nasol

| Izzibizzi a răspuns:

Nu