| marianahorj5 a întrebat:

Daca nu mai sunt virgina si parintii mei ma duc la ginecolog iar acolo ma intreaba daca mi-am inceput viata sexuala iar eu zic ca nu, poate vedea doctorul daca mai sunt sau nu?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal că vede. Doar nu se uită in gât.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E primul lucru pe care îl vede când te examinează.

| sierra1 a răspuns:

Da, clar că poate vedea

| dullcat a răspuns:

La ginecolog mergi cand ti-ai inceput viata sexuala.Iar testele de virginitate sunt interzise in Romania.
https://www.digi24.ro/......ia-2336897

| Fatamuntilor a răspuns:

BiNEINTES ca te te va controla.E primul lucru care il face, de aia de duci.
Ai de ce sa te temi?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Testele de virginitate sau alte prostii, nu dovedesc nimic.
Pentru ca virginitatea în sine, nu exista, este un termen dat de om pentru " puritate ", " persoana care nu și a început viata sexuala".
Himenul - poate sa nu existe deloc de la bun inceput( te naști fără)
- poți să faci spagatul, alte sporturi
Sau în timpul actului sexual, cazuri în care bineînțeles fiind elastic nu se poate rupe din prima.
Acum, înțeleg prin ce treci și faptul ca nu ai o relație deschisa cu părinții tăi, depinde bineînțeles ce varsta ai, dacă ești încă minora, cu siguranță au acele motive dacă afla sa se supere, dacă ești majora, deja la ce se așteptau?
Într o zi tot acolo ajungeai, deci fii calma, ca nu se întâmplă nimic.

| Robert2526 a răspuns:

Nu poate sa vada daca esti sau nu virgina, doar daca ii spui tu! Nu poate determina niciun ginecolog daca ai facut sex sau nu

| AmandinaDragan a răspuns:

''Daca nu mai sunt virgina si parintii mei ma duc la ginecolog''au sa afle ca esti ''jucausa'', te vor pupa si iti vor cumpara un sejur in Tenerife.
Vacanta placuta! Buna treaba!

| just4ubr2015 a răspuns:

O sa te pipaie acolo si o sa vada ca nu mai esti si sa vezi scandal mai bine recunosti din prima.

| PsihologulN a răspuns:

Ginecologul nu poate determina cu exactitate dacă mai ești sau nu virgină prin intermediul unui examen fizic.