| هوراس a întrebat:

La câți ani v-ați început viața sexuală? eu de revelion la 17 ani... revelionul 2012-2013

14 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

La 18 ani si un pic...

| h3r a răspuns:

Bravo, foarte interesant.

| NnDWtf a răspuns:

In burta mamei, ma intorsesem cu curu si tatal meu nu a simtit. I-am digerat 3cm de penis.

| هوراس explică (pentru NnDWtf):

Atât de matur. și de inteligent...

| NnDWtf a răspuns (pentru هوراس):

14 ani, si nu mai stiu cu cine sau cand thinking sincer. stiu doar ca eram la ea.

| هوراس explică:

Nu e vagaboantă, doar că eu la vârsta aia încă mă jucam cu mașinuțele big grin

| Lovetolove a răspuns (pentru هوراس):

Si asta inseamna ca nu e vagaboanta? laughing
Tu ai o scuza, esti baiat. Dar ea?

| هوراس explică (pentru Lovetolove):

Apăi acuma... fiecare cum crede, dar dacă începi așa repede, vei avea destul de mult de suferit, mai ales dacă ești fată big grin

| marinsakalu a răspuns:

Eu am inceput viata sexuala la varsta de 15 ani cu o femeie de 32 ani ( curva ) NU GLUMESC! Cred ca varsta ta e perfecta pentru ati incepe viata sexuala big grin!

| bublikkk a răspuns:

La virsta de 17 ani.

| byancabya a răspuns:

Eu am inceputo la 13 ani cu iubitul meu de 14 la el acasa pe 18 Mai big grin!

| VampireBlood a răspuns (pentru byancabya):

De la 13 ani? Pe bune?