| anonim_4396 a întrebat:

La cat este indicat sa iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu exista o varsta la care sa iti incepi varsta sexuala ca asa trebuie, ca atunci este cel mai bine. Pur si simplu ti-o incepi atunci cand esti pregatit/a, atunci cand ai intalnit persoana potrivita si atunci cand iti doresti asta cu adevarat. Este important sa si ai sentimente pentru cel/cea cu care o faci.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Dupa 18 ar fi cel mai bine pentru a lasa timp organismului sa se dezvolte.trebuie sa fi sigur de ceea ce urmeaza sa faci si mai ales cu cinehappy

| MMadalina a răspuns:

Din punct de vedere medical dupa varsta de 17 ani jumate.Din punct de vedere legal dupa varsta de 16 ani.

| uranus1995bz a răspuns:

Pai unii si-o incep de la 9 ani nu glumesc o colega de-a mea a facut-o, dar cei mai multi de la 15, 16 ani cand sunt la colegiu, sper ca rasp meu sa te ajutewinking

| Costică_6760 a răspuns:

De preferat după ce termini școala.

| sdasfgasgaads a răspuns:

Cand te doare pla

| adrian0123 a răspuns:

Eu am 16 ani, si deja as vrea sa fac lucrul asta happy!