| maya_1225 a întrebat:

La cat timp de relatie e bine sa faci sex daca nu mai esti virgina?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu ma gandesc asa: cel putin 6 luni de relatie si neaparat sa ne iubim.

Poate pentru unii pare prostesc,, dar nu sunt genul care sa se arunce cu capul inainte.Eu as face-o numai daca o sa-l iubesc si normal ca asta n-o sa se intample dupa 1-2 luni!

| Ririru a răspuns:

Buna.

Nu e regula, cand vrei tu, cand te simti pregatita sa faci pasul asta.[Bineinteles, daca vrea si parteneru.]. T

e`as sfatui sa fi sigura ca te iubeste, daca vrei sa faci pasul asta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu exista o regula ci doar atunci cand te simti pregatita si daca simti ca baiatul de langa tine chiar merita happy

| Yang a răspuns:

Nu exista un timp anumit ci doar atunci cand partenerii se simt pregatiti pentru acest pas. Daca te grabesti fie tu fie el s-ar putea sa nu mearga asa cum iti doresti.In prealabil puteti discuta despre asta, despre ceea ce doriti fara rusine.

| remus a răspuns:

Depinde de tine, recomandat este cand simti nevoia si ai cu cine. nu rata nici o ocazie, maine poate fi mai rau.

| Lucian_1592 a răspuns:

Buna deea,
nu exista o regula care sa spuna cand / sau dupa cat timp trebuie s-o faci, e bine sa o faci cand simti tu, cand ai destula incredere in individu respectiv si cam atat.

Toate cele bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happyLa cat consideri tu ca esti pregatita sa o faci din nou.happy nu e o limita!happy totul depinde de tine. vezi mai intai daca te iubeste` daca e alaturi de tine.` si dupa pune in balantsa daca baiatul de langa tine merita sau nu...worried
O zi frumoasa!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ma, deea mai vrei sa fii mamica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te mananca