| LuminitaRoz a întrebat:

La cati ani ati avut prima dragoste? love struck

12 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

La 7 ani m-am indragostit prima data, am fost impreuna un an. Apoi, l-am parasit pentru altul care din pacate m-a lasat pentru ca a aflat ca Mai eram cu cineva in acelasi timp.Intre timp, mi-am refacut viata si acum am pe altcineva:X

| briosicabriosel a răspuns:

La 13 ani si jumatate, suntem si acum impreuna, si am 15 ani si jumatate si e baiatul care m-a invatat sa iubesc, sa rad, sa fiu fericita.
La tine care a fost?

| Jigsaw a răspuns:

13 ani, vara.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

La 13 ani am avut prima dragoste il iubeam cu totul innebuneam numai cand ii pronuntam numele, cand ne vedeam eram atat de fericita, stateam pana la 3 noaptea si radeam cand aflam ca se "pupau cu limba"uniilaughing eram mici mereu vorbeam sa ne pupam macar pe buze si eram atat de rusinosi incat ne-am despartit acum nu mai vorbim suntem din orase diferite dar a fost superblove struck

| nesuferit a răspuns:

In clasa a 4a, dar a fost o dragoste neinplinita sad trist nu laughing

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Pe la 12-13 ani cam asa si era epic. adica era ceva frumos si ink nu stiam ce este dragostea dar aveam niste sentimente frumoase fata de fata respectiva. tu?

| grapeFruit09 a răspuns:

Pai am 17 si nu pot sa zic ca cee ce a fost-a fost dragostehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Buna :-x
la 13 ani am avut primul meu prieten[in vacanta de vara].A fost minunat ne intelegeam perfect, pana a incepu scoala si s-a reintalnit cu o fost prietena, si inainte de Craciun cu 2-3 zile ne-am despartit.
dar a ta la cati ani a fost prima dragoste? :-)

| LuminitaRoz explică (pentru Katherineeeeeeee):

Tot.sigh Acum am 16 ani si tot pentru acel baiat am sentimente straight face

| LovElla a răspuns:

Cand m-am indragostit eu prima data hmm sa ma gandesc cred ca in clasa 2 de un baiat super dragoste de copilas. il chema tibi
era amuzant dtagut istet
de multe ori am vrut sa-i zic ca-l plac da n-am avut curajul si au trecut ani ani si eu tot nu-i spusesem. numai cea mai buna prietena a mea stia ca-l plac asa ca pana la sf clasei 5 a ramas la noi in scoala dar la inceputul anului ma uitam dupa el. nul vedeam pana ce am ajuns in clasa si ne-a spus ca sa transferat la o scoala din iasi am fost atat de distrusa incat cand am plecat acasa am plans dupa el si acum nu mai stiu nimic de el probabil nu mai e printre noi sau ma uitat nu stiu asa ca am invatat sa spun totul la momentul potrivit...broken heart:*

| StefaniaOlaru a răspuns:

Prima dragote...hmmm...prima dragoste a fost la vrsta de 10 ani cand m-am indragostit nebuneste de fiul doamnei director adjunct. problema era ca el era in clasa a 10a. daca te intrebi cum de m-am indragostit de cineva atat de mare fata de mine e simplu: ne petreceam cel putin 5 ore impreuna, fiind foarte apropiata de el M-AM INDRAGOSTIT:X:X:X inca ceva si el ma iubea ca pe o soracryingsad