| Raluu_9543 a întrebat:

La cati ani ati avut prima dragoste?

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Prima dragoste poate veni oricand ...la orice varsa dar mie mi se pare ca cea mai potrivita varsta e 16-18 adunci esti matura iti poti da seama de anumite lucruri...
Funditaa

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,la 13 ani jumatehappy. Acum am aproape 18 si sunt cu persoana iubita, cu primul meu prietenhappy.

| cosmin2221 a răspuns:

5 ani tu?

| Madda a răspuns:

11 .

| catutzza a răspuns:

Buna raluu...eu am avut prima dragoste la 10 ani, si nu regret pentru ca pe baiatul pe care il iubesc de la 6 ani dar tocmai la 10 a aflat stiu ca ma iubeste chiar daca m-am despartit de 2 ori de el [o data eu o data el] chiar daca acum nu mai suntem impreuna stiu ca ma iubeste

| DonOmar a răspuns:

17, si sunt baiat, pentru. unii ar fi fost rusine mare, pentru. mine, HELL NO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing...hai ca e buna asta! Prima dragoste de la 10-11-13 ani!
Is cele mai tari raspunsuri, jur! Cred ca voi confundati o prietenie apropiata din copilarie cu dragoste! Poate va placeati, dar nu e "prima dragoste" in pana mea! Voi nici macar ce e aia nu stiti! Nici atunci si nici la varsta asta poate mai matura, din pacate pentru omenire!

| adelinusk a răspuns:

E bine sa incepi cat mai tz eu am inceput acum decurand la 17 ani si nu imi pare rau ca sunt tot cu el impreuna si vreau sa ma marit cu el, ar fi bine sa faci ca mine cand vezi ca relatia e serioasa atunci sa faci sex