| thegoldencrown a întrebat:

La cati ani ati intalnit prima dragoste?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

12-12, cat am plans din cauza la idiotul ala big grin acum inteleg ca-i degeaba

10 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

La 12hee hee. Dragoste la prima vedere doua saptamani impreuna,, ehh copii.Iar acum de la liceu suntem din nou impreuna de 2 ani si jumatatehappy:X

| ana_2556 a răspuns:

16 ani, prima relatie mai serioasa. Dar s-a terminat foarte prost pentru ca eram mici si prostitongue Asa ca prefer sa ma gandesc ca prima mea "dragoste " a fost baiatul de care mi-a placut de la gradinita si pana in clasa a 7a, iar acum 2 ani a murit...

| Narcis2007 a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 13 ani(sau poate la 11-12 nu mai tin minte)...

| Dxi a răspuns:

Prima dragoste? 12 spre 13. si imi pare rau.adica a fost degeabalaughing dragoste neimpartasita.

| JusTxMe a răspuns:

14...cateodata ma gandesc ca a fost cam devreme si din cauza varstei am facut si multe greseli dar incerc sa le repar cat mai am timpbig grin

| nikol a răspuns:

Prima dragoste adevarata a fost pe la 14 ani juma. Bine ce era inainte nu se pune adica pe la 11.12.13 ani ca nici macar nu stiiam ce e aia dragste. dupa un an am inceput sa il plac pe el adica pe la 15 juma mai exact.A fost prima mea dragoste adevarata si inca mai e. suntem de 6 ani impreunahappy

| iulia_7948 a răspuns:

La 18 ani.ma refer la dragostea adevarata, nu prosteala. inca suntem impreuna dupa 4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dragoste adevarata nu am intalnit'o, cand o sa am o relatie de durata, finalizata cu casatorie, copii si asa mai departe atunci voi putea spune ca am intalnit'o dar pana atunci doar relatii pasagere.

Primul iubit as putea spune ca a fost prima dragoste sau nu.
Am plans dupa el dar dupa 4 ani in care nu ne'am mai vazut am avut o relatie de 3 luni care am incheiat'o eu. De ce? Nu era pentru mine.

| Alyy_8338 a răspuns:

Pay, nu egzista o varsta anume, ne nastem iubind parintii familia, murind iubind pe cei dragi, dar pot sa zic de la 10 ani poti intalni acea persona specila care te face sa te indragostesti sa sinti "fluturi in stomak " sa fi emotionat/a cand il/o vezi ...si sa fi aierian/a laughinglaughinglaughing
Sper ca ti-am fost de folos :Xtongue