| IsiR a întrebat:

Buna lume! pe la cati ani e normal sa te saruti? adica ...pe la ce varsta se saruta prima data majoritatea adolescentilor?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Probabil 12-13-14-15 ani.

| Apy a răspuns:

Nu conteaza cand o fa alti tu sa o faci cand simti ca esti pregatita nu conteaza ca e la 14 sau 23 sau 12 trebuie sa simti ca iubesti persoana pe care vrei sa o saruti happy sper ca te-am ajutat

| ares8 a răspuns:

Nu pot spune la ce varsta se saruta majoritatea,cu toate ca media e destul de mica si e in continua scadere, dar pot sa-ti spun ca, pentru a avea cat de cat discernamant la ceea ce faci varsta optima e 17 ani.

| Infraverde a răspuns:

Silvia stie, ea la 14 ani a pus-o de mamaliga