| koshmarul a întrebat:

La catzi ani ati facut pentru prima data sex? si ce parere aveti despre un baiat care la 17 ani inca mai este virgin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 19 ani si anul trecut am inceput viata sexuala si pe acel adolescent il sfatuiesc sa nu si-o incepa de la 17 ani pentru ca dac nu te protejezi pot aparea boli grave cum ar fi sida si altele. Dar eu il felicit ca e inteligent si i-as spune sasi gaseasca o fata care sal iubeasca la fel de mult cum o iubeste si el si sa nu te crezi in toate pitipoancele care sunt frumoase si bune caci alea te inseala repede nici nu apuci sa stai o saptamana cu ele ca le vezi pe strada cu altul cand se saruta caci si eu am trecut prin astea si mi-a fost greau sa trec peste asta dar dupa un timp am gasit o fata si frumoasa si buna care ma iubeste si nu m-a inselat niciodata

10 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Nu mi se pare ca la varsta de 17 ani e aiurea sa mai fii inca virgin, dimpotriva.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mie mi se pare ca e ceva incredibilwinking
eu cand vad ataatia baieti care si-o trag in scara de la 12-13 ani imi vine rau
sincer acu cred ca acel baiat e unul educat si isi vede de scoala cum ar trebui sa facem toti la varsta de 17 aniwinking

| BubuLina999 a răspuns:

Bravo lui asta da baiat... felicitari|kissstraight face-*|kiss

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu mi-am inceput...si am o parere foarte buna, sincer. Si eu am 17 ani(fata), si nu stiu daca e doar o superstitie, dar imi plac baietii virgini mai mult decat ceilalti(cel putin ideea-ca e virgin); fiindca imi doresc ca prima data pentru mine sa fie si prima pentru el, sa fie special, din suflet, sentimente, ci nu doar ceva fizic. Aici totusi depinde:poate fi virgin pentru ca nu a gasit inca o fata cu care sa se culce care sa vrea, sau pentru ca vrea si el ca prima data sa fie special si sa iubeasca. Daca e a2a var, il apreciez. Ar fi mai bine daca ar fi mai multi ca el

| florg78 a răspuns:

Nu-mi ramine decit sal felicit, pentru faptul ca este virgin, sexul nu inseamna doar citeva minute de activitate fizica, ci mai degraba o serie de sentimente, de trairi sufletesti.studiile de specialitate spun ca in general ar fi indicat ca viata sexuala sa fie inceputa dupa 18 ani, deoarece organizmul si psihicul sau maturizat si sunt capabile sa treaca prin o astfel de experientza pecit de placuta pe atit de importanta.insa cel mai important e sa o faci atunci cind consideri tu ca esti pregatit pentru un astfel de pas, iar partenera sasi doreasca si ea acest lucru, nu sa acepte printrun mic santaj sentimental.succes si felicitari

| simf a răspuns:

Un baiat care e virgin la 17 ani este cat se poate de normal si bravo lui, cand isi va incepe viata sexuala nu va fi o caricatura de mascul...

| Africanwitch a răspuns:

De ce trebuia sa nu mai fie virgin la varsta asta? Adica ai timp... Oricum daca vrei sa faci sex du-te la o petrecere, agata pe cineva si se rezolva.

| Mia a răspuns:

Bravo lui! Nu e nimic rau in a fi virgin la 17 ani...Crezi ca e ceva de capul carora se lauda cu experientele lor sexuale? Cu siguranta NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 19 ani si anul trecut am inceput viata sexuala si pe acel adolescent il sfatuiesc sa nu si-o incepa de la 17 ani pentru ca dac nu te protejezi pot aparea boli grave cum ar fi sida si altele. Dar eu il felicit ca e inteligent