| xXx3оЛуШкАxXx a întrebat:

La catzi ani v-ati sarutat prima data pe bune? funda... xD

Răspuns Câştigător
| eleonora28 a răspuns:

15 ani, insa nu conteaza varsta. O faci atunci cand esti pregatit, cand gasesti persoana potrivita nu numai de dragul de a experimenta lucruri noi. Mai bine astepti momentul oportun si vei avea parte de o senzatie mult mai placuta.

6 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

13 anii big hug adica la sfarsitul clasei a 7blushing

| deniisu a răspuns:

9 anisoribatting eyelashesera de aproape un an cu tipu respectivlaughingwai ce amitiri frumoselove strucklove struck

| emima a răspuns:

16 ani

| floryyn91yy a răspuns:

Pai nici nu mai stiu, ca atunci cand eram mai mic ma luau fetele si ma pupau si e posibil sa fi sarutat atunci vreuna, nu mai stiu

| valentinalove a răspuns:

Ahh...dc ne chinuihee hee eu la 13 ani era prin sfarsitul clasei a 6ahee hee

| NUTZUliku a răspuns:

Hei dragutzo eu inca nu m-am sarutat dar inca astapt acea fata speciala si apropo incearca si tu asta