| Mary_5158 a întrebat:

La ce gindeste o fata inainte de prima intilnire cu un baiat? Dar un baiat? /funda pentru cel mai real raspuns

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Aman2 se gandesc ca o s-o dea in bara! sau ca nu o sa ii placa partenerului/partenerei.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fata: oare o sa ma placa?
baiatul: oare reusesc sa o sarut din seara asta?hee hee

| Pitic a răspuns:

Amandoi se gandesc ce sa faca ce sa zica sa dea bine. Cunoasc baieti care isi repetau glumele si intrebarile in fata oglinzii.
Baietii se gandesc daca e buna renunt la x daca e mai urata as putea sa ies si cu ea si cu x si y.
Depinde de peronlitatea ficaruia uni poate nici nu s egandesc se imbraca pur si simplu si incerca sa fie punctuali si asteapta ca lucrurile sa decurga. de la sine.

| Betty18 a răspuns:

Girl- oare cum sa ma imbrac? oare ma va place? ne sarutam? ne cuplam? iii de-abia astept sa-l vad! laughing

Boy- unde s-o duc? sa-i iau vreo atentie? oare ma va lasa sa o sarut de la prima intalnire? laughing

PAREREA MEA!

| zizibela a răspuns:

Eu ma gandesc daca el este frumos si daca o sa ne intelegem! Ma aranjez mereu deci asta e ceva normal la minethinking nu stiu! Am avut tot felul de realatii si toata au fost diferite thinking